SAATES “ARMASTUST OTSIDES” Raheli poolt väljavalituks osutunud Kristjan otsib juba uut naist

SAATES “ARMASTUST OTSIDES” Raheli poolt väljavalituks osutunud Kristjan otsib juba uut naist

Armastuse otsingud said paar kuud tagasi alguse. Ühte ja ainust asus teiste seas otsima ka spordiklubis administraatorina töötav Rahel. Eilses saates tuli tal kahe mehe vahel otsus langetada – sõelale jäi Kristjan. Pettunud Janek pidi aga sammud kodu poole seadma. 

Telesaade “Armastust otsides” on nüüdseks juba mõned nädalad neljapäeva õhtuti Kanal 2 vahendusel paljudele vaatajatele rõõmu ja meelelahutust pakkunud. Elu armastust hakkas selles saates teiste seas otsima ka spordiklubis administraatorina töötav Rahel. Eilses saates tuli tal kahe mehe vahel otsus langetada – sõelale jäi Kristjan. Pettunud Janek pidi aga sammud kodu poole seadma. 

Kristjan oli naise valikust üllatunud, samas tundus, et kahe noore vahel on juba algusest peale eriline säde olnud. Eilses saates suundusid noored käsikäes reisile ja tundus, et kõik on justkui väga hästi. Kuid kas miski läks sellegipoolest valesti? Nimelt otsib Kristjan hetkel endale Tinderi abil kaaslast! Võibolla siis kahe noore suhted ei kulgenud siiski ootuspäraselt? 

Kuid mida sina teeksid? Lükkaksid Kristjani foto Tinderis paremale või vasakule poole? 

Buduaar.ee