10 vapustavat valentipäevaideed vallalistele ja vallatutele!

10 vapustavat valentipäevaideed vallalistele ja vallatutele!

Valentinipäev jagaks maailma justkui kaheks,see on päev kui pool maailma valmistub veetma suurepärast päeva oma Valentiniga ja teine pool sellest tahaks, et see juba ruttu mööda saaks! Pole vahet, kas  sul on oma Valentin hetkel või ei ole, iseendale oled sa nagunii parim sõber , ning see tähendab vaid üht- see päev tuleb nagunii erakordselt mööda saata!

Valentinipäev jagaks maailma justkui kaheks, see on päev kui pool maailma valmistub veetma suurepärast päeva oma Valentiniga ja teine pool inimestest tahaks, et see juba ruttu läbi saaks! Pole vahet, kas sul on oma Valentin hetkel või ei ole, iseendale oled sa nagunii parim sõber ning see tähendab vaid üht – see päev tuleb igal juhul erakordselt mööda saata!

Siin on 10 nõuannet kuidas seda teha:

1. Kutsu külla kõik oma vabad ja vallatud sõbrannad ning tehke teoks üks korralik filmimaraton. Ainult parimate linateostega läbi aegade! Sinna juurde otseloomulikult suurepärane söök ja jook!

2. Kostita end spaamõnudega – kas üksi või sõbrannaga. Lase end tõeliselt hellitada!

3. Mine sõbrannadega mõnda peenesse restorani ja vali parim magustoit, mida menüüst leida võib. Sa ei pea seda kellegagi jagama!

4. Sõida ära! Premeeri end reisiga sihtkohta, kuhu alati oled soovinud minna, täna on õige päev see teoks teha!

5. Vali välja oma kuumimad riided ning mine klubisse. Pane end proovile ja vali välja kolm kutti, kellele sa tavaliselt ei julgeks läheneda. Võta see risk – sest sa võid end tutvustada oma tulevasele Valentinile!

6. Premeeri end vapustava kingitusega. Raha, mille muidu kulutaksid oma teisele poolele, on sul alles. Ja selle eest saab oi, kui palju ilusat! Luba seda endale!

7. Tee head! Tead kedagi, kellele pole ammu külla jõudnud? Kes on hetkel raskes olukorras? Tee head ja aita teisi!

8. Pane end proovile! Tee midagi sellist, mida oled ammu soovinud, kuid pole olnud õiget aega või julgust! Täna on ainuõige päev selle elluviimiseks!

9. Väärtusta vallaliseks olemist! Pea maha üks korralik ajurünnak, kas siis üksi või koos sõbrannadega ja kirjuta üles kõik põhjused, miks tasub vallaline olemist nautida!

10. Teata oma vallalistele sõpradele ja sõbrannadele juba varakult ette, et 14. veebruaril ootad neid enda juurde pidulikule õhtusöögile. Veeda terve päev šopates ja kokates. Ning õhtu parimas seltskonnas! Mis saaks veel parem olla?


Naudi veel täiel rinnal vallaliseks Valentiinaks olemist, sest järgisel aastal võid olla juba sina see, kes nuputab plaane romantiliseks õhtuks oma kõige kallima Valetiniga.

Ilusat Valentipäeva!

Triin Tisler

Buduaar.ee