12 kasulikku asja, mida ”Seks ja linn” meile õpetas

3 kommentaari
12 kasulikku asja, mida ”Seks ja linn” meile õpetas

„Seks ja linn” on naiste hulgas vaieldamatult üks populaarsemaid telesarju. Keeruline on leida naisterahvast, kes poleks seda kunagi vaadanud. Sarja tegelased on huvitavad ning nende elu üsnagi intrigeeriv. Igaüks meist leidis peategelaste hulgast ühe lemmiku, kellega ta end seostada sai. Kõik need tunnid või isegi päevad, mille „Seksi ja linna” vaatamisele oleme kulutanud, on ennast tegelikult reaalses elus lunastanud. Carrie ja tema sõbrannad õpetasid meile vähemalt 12 kasulikku asja. 

„Seks ja linn” on naiste hulgas vaieldamatult üks populaarsemaid telesarju. Keeruline on leida naisterahvast, kes poleks seda kunagi vaadanud. Sarja tegelased on huvitavad ning nende elu üsnagi intrigeeriv. Igaüks meist leidis peategelaste hulgast ühe lemmiku, kellega ta end seostada sai. Kõik need tunnid või isegi päevad, mille Seksi ja linna” vaatamisele oleme kulutanud, on ennast tegelikult reaalses elus lunastanud. Carrie ja tema sõbrannad õpetasid meile vähemalt 12 kasulikku asja. 

1. Ära mine kunagi kellestki e-maili teel lahku! Lihtsalt ära tee seda.

2. Sõbrannad on sinu jaoks alati olemas. Isegi siis, kui kedagi teist pole. 

3. Seksikad nipid. Samantha õpetas palju asju, millest sa varem kuulnudki polnud.

4. Kõik tuleb iseendaga läbi arutada. Endaga rääkimine on okei, veel parem, kui saad seda arvutiga teha. 

5. Iga naine vajab suurt garderoobi! Kõik unistavad sellisest nagu Carriel. 

6. Kingad on tähtsamad kui toit sinu laual. 

7. Sind ei saada alati edu. Mõnikord kukume laval olles ninali maha. Oluline on sellest üle olla ja uuesti püsti tõusta, nagu polekski midagi juhtunud. 

8. Mees, kellega kohtingul käisid, pole sinuga rohkem ühendust võtnud? Ju sa siis ei meeldinud talle piisavalt! Mis sellest, elu läheb edasi! 

9. Liblikad kõhus kui suhte indikaator. Kui suhe pole selline, mis sinus imelisi tundeid tekitab, siis sa ei tohiks sellega leppida. 

10. Oma sõpru tasub kuulata. Isegi, kui sa nendega alati ei nõustu, on just sõbrad need, kes sinust kõige rohkem hoolivad ja kui nad sulle midagi ütlevad, siis on sellel hea põhjus. 

11. Elu ei saa 30. sünnipäevaga läbi. Siis alles kõik põnev algabki! 

12. Armasta oma meest, kuid armasta ennast veel rohkem.  

 

Allikas: her.ie