FOTOD: kas tegu on tõesti kummitusega?!

12aastane koolitüdruk usub, et tal õnnestus ekskursiooni käigus fotole kummitus jäädvustada. Hampton Court Palace'is on väidetavalt kummitanud juba üle 200 aasta. 

12-aastane koolitüdruk usub, et tal õnnestus ekskursiooni käigus fotole kummitus jäädvustada. Hampton Court Palace’is on väidetavalt kummitanud juba üle 200 aasta. 

Holly Hampsheir tegi oma nõbust pilti, kuid avastas seejärel, et fotole jäi midagi väga müstilist. Tüdrukud ütlesid The Sunile, et nad pole elu sees niimoodi kartnud, nagu pilti vaadates. “Me ei näinud pildistamise hetkel midagi imelikku. Teised ütlesid, et ruum muutub kummituse ilmudes külmemaks, aga me ei mõelnud sellele üldse. Me pole alates sellest päevast korralikult magada saanud,” rääkisid vapustatud neiud. 

Holly ema sõnul oli ka tema šokeeritud. “Sel hetkel polnud mitte kedagi peale meie selles ruumis, aga fotol on näha, keegi hõljub teisel pool eraldusriba. Sinna ei tohi ju keegi minna ja lisaks on see ala alarmi all,” selgitas ta. 

The Suni andmetel on ka fotograafiaeksperdid pilti uurinud ning nende sõnul pole ühtegi märki, mis vihjaksid sellele, et tegu oleks võltsinguga. 

Legendi põhjal võib tegu olla ühega kuninganna Elizabeth I teenijatest, keda kutsuti Dame Sybil Penniks. 

Hirmuäratavaid pilte ning varasemaid kummalisi jäädvustusi antud hoonest näed SIIT.

 

Kuidas sulle tundub, kas tegu on kummitusega või saab seda kuidagi teisiti selgitada?

 

Allikas: mirror.co.uk