Fotod! Surnud naine jääb alatiseks nende inimeste naha alla

41-aastane Maria Williams South Wales´ist väidab, et tätoveering laseb tal tütart Sophiet alati endaga kaasas kanda.

41-aastane Maria Williams South Walesist väidab, et surnu tuhaga segatud tindiga valmistatud tätoveering laseb tal tütart Sophiet alati endaga kaasas kanda. 

Autoõnnetus, milles Sophie suri, leidis aset 2014. aasta valentinipäeval. Sophie oli õnnetuse hetkel 20-aastane ning kandis oma teist last. Kuigi arstid tegid kõik endast oleneva, et neid päästa, suri rase naine sündmuskohal. Tema mees Ben pääses raskete vigastustega. 

“Usun, et kõik siin maailmas juhtub põhjusega. Nüüd on Sophie paremas kohas. Meie perekonna jaoks märgivad valentinipäeva ainult katkised südamed. Me mäletame teda alati,” räägib proua Williams. 

Sophiest jäi maha ka kaks nooremat venda, kes lasid samuti ennast surnud õe tuhaga tätoveerida. Maria Williamsi sõnul valiti sellised tätoveeringud, mis sümboliseerivad Sophie lemmikharrastust näitlemist ning tema lemmiklilli roose. 

Hoolimata tätoveeringust ei saa ema ilmselt kunagi oma tütre surmast üle. Õnneks sündis talle veel üks tütar, kes aitab Sophie kaotusest tekkinud valu leevendada ning annab Maria elule jälle mõtte. “Miski ei ole enam nii nagu varem. Sophie polnud ainult minu tütar, ta oli ka minu parim sõbranna!” 

 

Vaata fotosid perekonnast ning tätoveeringutest SIIT. 

 

Allikas: dailymail.co.uk