Helena-Reet: ´Sain täna tüngakõne`

Helena-Reet: ´Sain täna tüngakõne`

Telefon tiriseb. Imestan, et mu uut numbrit teatakse, olen seda jaganud vähestele. Haaran toru ja kuulen, madal seksikas meeshääl ütleb inglise keeles “Hi sexy, how are you?“… tarretun. Mõtlen rektiivi kiirusel läbi kõik endised kutid, armukesed, sõbrad, tuttavad, noh ühesõnaga kõik meesterahvad kellega kasvõi kohvikus juttu vesteldud, aga ei ….ma ei tea kedagi inglise keelt kõnelevat, veel nii seksika häälega :D kes võiks mulle Eesti telefoni numbri pealt helistada.

Telefon tiriseb. Imestan, et mu uut numbrit teatakse, olen seda jaganud vähestele. Haaran toru ja kuulen, madal seksikas meeshääl ütleb inglise keeles “Hi sexy, how are you?“… tarretun. Mõtlen reaktiivi kiirusel läbi kõik endised kutid, armukesed, sõbrad, tuttavad, noh ühesõnaga kõik meesterahvad kellega kasvõi kohvikus juttu vesteldud, aga ei ….ma ei tea kedagi inglise keelt kõnelevat, veel nii seksika häälega :D kes võiks mulle Eesti telefoni numbri pealt helistada.

Jõuan mõelda ka seda, et äkki on üks tüütus Roberto Los Angelesest järjekordselt Tallinna lennanud ja uurib läbi minu kas Kristina Bellanova äkki ikka abielluks temaga, aga pole nagu tema hääl ka. Peale sekundilist pausi mõtlen, et kõige targem on toru hargile panna (loe: mobiili kõne katkestada). Nii teengi. Aga ohhooo…. jälle heliseb. Otsustan, et parem ei vasta.

…….Möödub kolm tundi ja ma viskan pilgu oma yahoo meiliboksi. Ja ennäe üllatust. Vennad Urbid on Los Angelesest taas Eestis ja Tarmo otsustas minu kulul väheke nalja teha…ehheee…oota sa Tarmo, ma sulle veel näitan… võta endale ruttu naine ja ma siis teen sulle selliseid kõnesid mida perekonnainimesed kaardaaavaaad!!!! :D

 

/Pilt: Erakogu/

/Tekst: Helena-Reet Ennet/