Reklaam sulgub sekundi pärast

Huvitav lugemine: Vaata, mida varbad sinu kohta paljastavad!

Kas sinu varvastel on midagi öelda sinu iseloomu kohta? Mitmete uuringute kohaselt reedavad sinu varbad nii mõndagi. Varbad näitavad, kas sa oled usaldusväärne, lõbus ja usu või mitte, aga isegi abieluks sobiv.

Kas sinu varvastel on midagi öelda sinu iseloomu kohta? Mitmete uuringute kohaselt reedavad sinu varbad nii mõndagi. Varbad näitavad, kas sa oled usaldusväärne, lõbus ja usu või mitte, aga isegi abieluks sobiv. Raamatu "Let´s Read Our Feet" (ehk "Loeme oma jalgu") autor Jane Sheehan on jalakuju ning iseloomu seotust uurinud juba kaua ning seetõttu on mitmeid tähelepanekuid, mida ta on valmis jagama: "Tuleb uurida jala struktuuri ning ebatasasusi, et saada aru kellegi emotsioonidest ning iseloomust."

Sheehan on välja toonud järgmised seosed varvaste ning inimese iseloomu vahel:

Teine varvas on pikem kui suur varvas
Selline jalakuju näitab, et inimesel on juhiomadused. Iidse-Egiptuse juhtfiguuridel ning Havai kuninglikel dünastiatel olid kõigil teised varbad suurest varbast pikemad. Sellise jalakujuga inimesed on üldiselt aktiivsed, sportlikud ja loovad ning nad on entusiastlikud uute ideede ning tutvuste suhtes. Küll aga võib seesuguste jalgade omanik olla impulsiivne ning see omakorda võib viia liigse stressini.

Kolmanda varba tipp on veidi kõver
Sellistel inimestel on loomulik anne teisi petta, samuti on nende puhul reaalne oht, et teised neid pidevalt valesti mõistavad. Seesugune jalakuju on tihti näiteks spioonidel.

Väga pisike väike varvas
Väike varvaski võib iseloomu kohta nii mõndagi paljastada. Väga pisike  väike varvas viitab lapselikule iseloomule, mängulisusele ning sellele, et tegemist on lõbusa inimesega.

Vasaku jala teine varvas on suure varba poole kõver
See on märk sentimentaalsest ning nostalgilisest loomusest. Seesugune varbakuju on näiteks Hollywoodi näitlejannal Reese Whiterspoonil.

Väike varvas on kõver
Selline jalakuju viitab omapärasele loomusele. Kui  inimene suudab enda väikest varvast liigutada, siis on ta tõenäoliselt rahutu hing ning vajab oma elus pidevalt muutuseid. Paljud teadlased on teinud ka tähelepaneku, et mehed, kes suudavad oma väikest varvast liigutada, ei ole heaks "abielumaterjaliks".

Kõik varbad on ühepikkused
Sellise jalakujuga inimesed on väga kaalutlevad ning mõtlevad hoolega enne, kui otsuseid vastu võtavad. Nad on väga praktilised ning usaldusväärsed. Selliste inimeste peale on võimalik igas olukorras loota.

Allikas:  fhfn.org ; company.co.uk