Lõvi tähtkujus sündinud eelistavad pikaajalisi suhteid

Lõvi on suur jutustaja, ta on aktiivne ja rõõmsameelne. Lõvi juba teab, kuidas lõbutseda! Lõvi on hea suudleja ja teab kõikidest asjadest midagi. Ettearvamatu ja väljapoole elav lõvi on enamasti kahe jalaga tugevalt maa peal.
Lõvi tegutsemise stiil on äärmiselt intensiivne ja jõuline. Kui lõvi on midagi pähe võtnud, on teda võimatu peatada. /Tekst: Kadri Tulev/

Lõvi on suur jutustaja, ta on aktiivne ja rõõmsameelne. Lõvi juba teab, kuidas lõbutseda! Lõvi on hea suudleja ja teab kõikidest asjadest midagi. Ettearvamatu ja väljapoole elav lõvi on enamasti kahe jalaga tugevalt maa peal.

Kuulsad lõvid on: Alberto Gonzales, Martha Stewart, Lynn Cheney, Jim McGreevey, Jennifer Lopez, Bill Clinton, Mick Jagger, Madonna, James Cameron, Antonio Banderas, Gillian Anderson, David Duchovny

Lõvi on valjuhäälne ja satub kergesti sõltuvustesse. Lõvile meeldib kui teda kiidetakse ja hinnatakse ning ta eelistab pikaajalisi suhteid. Lõvi on haruldaselt hea inimene ja väga jutukas. Ta annab halvad asjad andeks, ent ei unusta neid iial. Lõvi ei pea lugu ebavajalikest asjadest ja on väga konkreetne. Ta on töökas ja hindab inimesi neid pikaajaliselt vaadeldes.

Lõvi tegutsemise stiil on äärmiselt intensiivne ja jõuline. Kui lõvi on midagi pähe võtnud, on teda võimatu peatada. Ta kaldub oma tegudes suurtesse äärmustesse. Kas kõik või mitte midagi – vahepealset varianti ta ei tunnista.

Lõvid on võimukad inimesed, kes alla ei anna pea kunagi. Neis inimestes on kõigis, ükskõik millisesse ühiskonna klassi nad ei kuuluks, midagi kuninglikku. Lõvid on suursugused, auahned, edasipüüdlikud. Teeselda lõvid ei oska ja teiste teesklemist nad ei seedi. Lõvid võivad kergesti ägestuda, ent nende äkkviha jahtub kiiresti.

Lõvi on hea meelega staar! Ta naudiks luksuslikku elu ja paneb suurt rõhku mugavusele ja luksasjadele. Neid ümbritsev peab olema suursugune. Lõvi elab väljapoole ja tema näoilmes on kirjas nii mõndagi. Kui ta on rõõmus, näed sa seda ta ilmest, kui ta on kurb, on see talle näkku kirjutatud.

Lõvid on ise väga abivalmis inimesed ja aitavad oma lähedasi ja sõpru hea meelega. Kohati on nad nii abivalmis, et nende heausklikust võidakse ära kasutada. Lõvi solvub kiiresti ja on siis täiesti vait. Ta laseb end peamiselt juhtida tunnetest. Lõvi võtab kõike nii kohutavalt isiklikult, et väikseimgi eriarvamus tundub talle isiku solvamise ja kritiseerimisena. Lõvi ei peaks sulgema oma kõrvu uutele mõtetele, sest harilikult seonduvad need väga hästi vana tuntu ja järeleproovituga.

Lõvid on tihti kangelased. Kohati on nad natuke rumalukesed, sest neil puudub mõnikord taktitunne ja sisemine vaist. Samas on nad ka oma ebaõnnestumiste juures positiivsed ja rõõmsameelsed- juhtub, siis juhtub! Lõvile meeldib olla tähelepanu keskpunktis Nad väsivad ja tüdinevad kiiresti. Lõvi tähtkuju all sündinu sureb tihti vaesena, kuna kaldub lohakusele ja hajameelsusele. Nad on väga külalislahked võõrustajad, armastavad hasartseid mänge, ka sporti.

Lõvi on konservatiivne ja kohati vanamoeline. Ta hindab traditsioone ja uus ajab teda mõnikord isegi närvi. Ta hindab läbiproovitud toite  ja jääb truuks sellele roale, mida ema talle kunagi tegi.

Lõvi armuelu on kirju ja jutte, mida rääkida on tal palju. Siiski eelistab ta püsisuhteid. Kui ta abiellub, on ta oma kaaslasele truu ja abielu on kindlasti õnnelik! Lõvi puhul on väga tähtis ka see, et partner, kellega ta on seotud, oleks võimeline ka lõviga koostööd tegema. Nii mõnigi kord võib mõni (armu)suhe alguse saada väga töistes ja argistes tingimustes. Seltskondlikes suhetes otsib lõvi sageli mingit teemat, mis oleks kõigile koosviibijatele siduvaks faktoriks. Talle peaks sobima väike, kuid mingite kindlate oskuste või siis huvidega seltskond.

Emotsionaalne elu on Lõvil tihti rahutu, sest ta on oma tunnetes küllastunud ja väsib inimestest ja asjadest kiiresti.

Lõvi naisterahvas  on armastuses siiras, impulsiivne, ei talu südamevalu. Ta ei poolda juhusuhteid. Lõvi naistel on palju meesõpru, tihti polegi neil südamesõbrannat, vaid on südamesõber. Kui mees neid petab, ei andesta lõvi naine seda. Ta kaalub kõike hoolega ja uisapäisa suhtesse ega abiellu ei lasku. Kui lõvi naine on leidnud endale hea kaaslase, on ta oma mehele ja lastele ideaalne abikaasa ja ema.

Töötada võivad selle märgi all sündinud ükskõik mistahes erialal ja ükskõik, millisel juhtival kohal edukalt. Mida paremal ametikohal Lõvi on, seda julgemaks ja ahnemaks ta läheb.

Lõvid sobivad: jääraga, kaksikutega, kaaludega, amburiga
Hingesuguluse võib lõvi leida: sõnniga, skorpioniga

Lõvid sobivad: jääraga, kaksikutega, kaaludega, amburiga
Hingesuguluse võib leida: sõnniga
Lõvi ei sobi: vähiga, neitsiga, kaljukitsega, kaladega
Õnnenumbrid: 5, 14, 23, 32, 41, 50
Värv: kuld, oranzh, punane
Domineeriv planeet: Päike
Element: Tuli
Domineeriv sõnapaar: Ma tahan
Õnnepäev: Pühapäev
Õnnekivi: Sardoonüks, merevaik, rubiin
Metall: Kuld
Lilled: Päevalill, saialill, gladiool
Mida kinkida meessoost Lõvile: õnnemäg, kell, kunsti, firmariideid, hea vein.
Mida kinkida naissoost Lõvile: õnnemäg, maiustusi, siidisall, kunsti, küülaid, väärisehteid.

Kadri Tulev
kadri@buduaar.ee