Põnev! 14 levinud unenägu ja nende tähendused

Põnev! 14 levinud unenägu ja nende tähendused

Kas oled kunagi unes näinud, et su hambad kukuvad järgemööda välja? Oled pilvelõhkuja katuselt alla lennelnud? On rida kindlaid asju, mida enamik inimestest pidevalt unes näeb. Siin on nendest 14 ja selgitused, mida nende asjade nägemine tegelikult tähendada võib. 

Kas oled kunagi unes näinud, et su hambad kukuvad järgemööda välja? Oled pilvelõhkuja katuselt alla lennelnud? On rida kindlaid asju, mida enamik inimestest pidevalt unes näeb. Siin on nendest 14 ja selgitused, mida nende asjade nägemine tegelikult tähendada võib. 

Hambad. Kui näed unes, et sinu hambad kukuvad välja või lihtsalt lagunevad, siis sellel võib olla nii hea kui halb tähendus. Tihti on see märk sellest, et oled ärev. Samuti nähakse seda unes elus olulistel perioodidel – siis, kui on toimumas suured muutused. 

Kukkumine. Vastupidiselt levinud arvamusele pole kõik kukkumisega seotud unenäod kindlasti hirmutavad või negatiivse tähendusega. Kui kukud unenäos aeglaselt, siis tähendab see, et oled parasjagu elus millestki lahti laskmas, lisaks viitab see meelerahule. Kõrgelt ning kiiresti kukkumine tähendab, et miski sinu elus on kontrolli alt väljumas. Sellist und nähakse kõige rohkem just stressirikastel perioodidel. 

Sa ei saa liigutada. Kui näed unes, et sa ei saa liigutada ega joosta või saad seda kõike teha, aga aegluubis, siis kannatad tõenäoliselt madala enesehinnangu ja enesekindluse puudumise all. Sellised unenäod esinevad reeglina just siis, kui tunned, et sul puudub võim oma elu üle. 

Kool või klassiruum. Unenägudemaal on kõik võimalik – ka see, et täiskasvanud inimene leiab end uuesti koolipingist. Sellised unenäod tähendavad kahte asja: sa kas oled oma töö pärast mures või sul on minevikust midagi olulist õppimata jäänud. 

Toit. See sümboliseerib energiat, teadmisi ning on otseselt seotud sinu emotsioonide ning hingestatusega. 

Alastiolek. Alastus esindab unenägudes emotsionaalset ning psühholoogilist haavatavust ning hirmu ning häbi vahelejäämise ees. Selliseid unenägusid näevad madala enesehinnanguga inimesed, kes kahtlevad oma otsustes. 

Sind jälitatakse. Seda nähakse tavaliselt unes siis, kui inimene püüab päris elus mingit kindlat olukorda või inimest vältida. Ta põgeneb järjekindlalt probleemi eest, mis vajab tegelikult tema kohest ja täielikku tähelepanu. 

Lendamine. Enamasti oled unes lennates teadlik sellest, et sa magad ning näed seda kõike unes. Sellised unenäod peegeldavad, millist kontrolli me oma elu üle omame – oleneb, kui hästi või halvasti sa unes lendad. 

Ekslik ärkamine. On sul kunagi juhtunud, et arvad, et oled juba ärkvel, aga tegelikult magad edasi? Sellised unenäod näitavad, et oled eelseisva päeva pärast väga mures. 

Surm. Ei, surm ei tähenda surma. Selle unes nägemine näitab, et sinu elus on toimumas väga suured ja dramaatilised muutused. 

Vesi. Kui näed unes vett, siis tähendab see, et oled oma tunnete suhtes ebakindel. Vee olemus, see, kas tegemist on selge, häguse, rahuliku või lainetava veega, näitab, kuidas oma emotsioonidega toime tuled.

Sõidukid. Pole vahet, millise sõidukiga parasjagu tegemist on, sellised unenäod näitavad, et sinu elu liigub uues suunas. See näitab elus edasiliikumist. 

Beebi. Sind on ootamas midagi uut: olgu selleks siis mõni kasulik idee, uus töökoht või miski muu. 

Seks. Seksikad unenäod on meie seksuaalse väljenduse käepikenduseks. Samuti näitavad need, et oled endaga väga rahul. 

 

rebelcircus.com