PÕNEV! Loe, mida paljastab sõrmede pikkus sinu iseloomu kohta

Kas teadsid, et sinu sõrmede pikkus võib paljastada nii mõndagi sinu iseloomu kohta?

Võrdle oma nimetissõrme ning sõrmuse sõrme pikkust ning vaata, kuidas tulemused sinu iseloomuga sobituvad.

Kas teadsid, et sinu sõrmede pikkus võib paljastada nii mõndagi sinu iseloomu kohta? Võrdle oma nimetissõrme ja sõrmuse sõrme pikkust ning vaata, kuidas tulemused sinu iseloomuga sobituvad. 

 

 

 

 

A) Sõrmuse sõrm on pikem kui nimetissõrm

Öeldakse, et inimesed, kelle sõrmuse sõrm on pikem kui nimetissõrm, on välimuselt väga veetlevad. Nad kiirgavad sarmi ning neid peetakse vastupandamatuteks. Lisaks on need inimesed agressiivsemad ning nende jaoks ei ole elus riskide võtmine probleemiks. Kõige sagedamini esinevad karjäärivalikud on selliste inimeste puhul: sõjaväelane, insener, malemängija. Selliste sõrmedega inimesed olevat ka osavad ristsõnade lahendajad. Teadlased on märkinud, et pikemate sõrmuse sõrmedega inimestel on tavaliselt suurem sissetulek kui neil, kel vastav sõrm on lühem kui nimetissõrm. 

B) Nimetissõrm on pikem kui sõrmuse sõrm 

Teadlaste sõnul on need inimesed väga enesekindlad, ennasttäis ja ülbed. Nad naudivad üksinda olemist ning ei salli, kui neid vabal ajal tülitatakse. Nad ei ole seda tüüpi inimesed, kes suhetes kunagi esimese sammu teeksid, kuid nad hindavad alati neile osaks saanud tähelepanu.  

C) Nimetissõrm ja sõrmuse sõrm on ühepikkused

Inimesed, kelle nimetis-  ja sõrmuse sõrm on ühepikkused, on rahu armastavad ning tunnevad end ebamugavalt, kui on sattunud kellegagi konflikti. Nad on alati organiseeritud ning proovivad kõigiga hästi läbi saada. Nad on suhetes truud ning õrnad ja hoolivad oma partneri suhtes. 

 

Allikas: healthylifetricks.com