Uuringud näitavad, et SELLE tähemärgi esindajad on kõige edukamad

Uuringud näitavad, et SELLE tähemärgi esindajad on kõige edukamad

Inimesed ütlevad,et kui sa tahad edukaks saada, siis tuleb kõvasti vaeva näha, palju tööd teha, ohtralt tutvusi sobitada ning ehk isegi vajad sa veidi õnne. Aga usu või mitte, viimased uuringud näitavad, et edukaks saamine sõltub vähem neist teguritest ning rohkem hoopis sellest, millise tähemärgi all sa sündinud oled.

Inimesed ütlevad, et kui sa tahad edukaks saada, siis tuleb kõvasti vaeva näha, palju tööd teha, ohtralt tutvusi sobitada ning ehk isegi vajad sa veidi õnne. Aga usu või mitte, viimased uuringud näitavad, et edukaks saamine sõltub vähem neist teguritest ning rohkem hoopis sellest, millise tähemärgi all sa sündinud oled.

 

 

Daily Mail´i andmetel on inimesed, kes on sündinud Veevalaja tähtkujus või siis sündinud vahemikus detsembrist kuni märtsini, tõenäolisemalt elus edukad ja/või saavad kuulsaks.

Mis aga teeb selle sodiaagimärgi siis nii eriliseks?

Antud uuringu juhi, dr Mark Hamiltoni sõnul on Veevalaja tähtkujus sündinud inimesed väga enesekindlad ning see aitab neil elus läbi lüüa ning enda eesmärgid saavutada.

Uuring viidi läbi kogudes infot 300 kuulsuselt, poliitikult, avaliku elu tegelaselt ja sportlaselt. Tulemuseks oli, et kõige enam edukaid kuulsuseid oli sündinud just Veevalaja tähtkujus.

Siin on väike loetelu Veevalaja tähtkujus sündinud edukatest kuulsustest: Harry Styles, Cristiano Ronaldo, Michael Jordan, Taylor Lautner, Ed Sheeran, Justin Timberlake, Shakira, Ellen DeGeneres.

Allikas:  yourtango.com