5. septembril toimub Pärnus AMANJEDA by Katrin Kuldma uue kollektsiooni esitlus

5. septembril toimub Pärnus AMANJEDA by Katrin Kuldma uue kollektsiooni esitlus

Auto24 ringrajal toimuva Honour Club Estonia 2015 superautode show päädib 5.septembril meeleoluka gaalaõhtusöögiga Hedon Spa restoranis Raimond, kus üle maailma kokkusõitnud glamuursele seltskonnale esitletakse Eesti tippmoodi – AMANJEDA by Katrin Kuldma. Moeetendust toetavad Honour Club Estonia ja eesti moe suursponsor Colonna Kinnisvara. 

Auto24 ringrajal toimuva Honour Club Estonia 2015 superautode show päädib 5. septembril meeleoluka galaõhtusöögiga Hedon Spa restoranis Raimond, kus üle maailma kokkusõitnud glamuursele seltskonnale esitletakse Eesti tippmoodi – AMANJEDA by Katrin Kuldma. Moeetendust toetavad Honour Club Estonia ja eesti moe suursponsor Colonna Kinnisvara. 


Katrin Kuldma loodud meeste ja naiste elustiilibränd Amanjeda on mõeldud neile, kes eelistavad parimat – autentset disaini, parima kvaliteediga materjale ja unikaalsust. Lisaks ready-to-wear kollektsioonidele saab Amanjeda mudeleid tellida ka made-to-measure teenusena Kentmanni 6 asuvast butiigist. 5. septembri õhtul tulevad esitlusele nii Amanjeda meeste- kui ka naistekollektsioonid.

Amanjeda meesterõivastekollektsioone iseloomustavad maailma kangaparemik ja arhitektuurselt funktsionaalne disain. Taas on Amanjeda meestele mõeldud rõivakollektsioon Teie ees parimate kangavalikutega meie headelt partneritelt Loro Piana’lt ja Dormeuil’lt. Ainukesena Eestis pakub Amanjeda mõõduülikondadeks Ermenegildo Zegna luksuslike kangaste valikut. 

Meestele pakub saabuva sügise värvigamma nii asjalikku summutatud monokroomiat kui julgeid koloriite. Valge betooni pehmele tonaalsusele lisanduvad jõulise musta ja valge kombinatsioon ning grafiithall ja tiigipuu soojad toonid, lisaks puhtad sinised bordooaktsentidega. 

 

Amanjeda naistele mõeldud rõivakollektsioonis on inspiratsiooni ammutatud meeste säravvalgetest päevasärkidest. Klassikalised puuvillasärgid on kombineeritud nii igapäevakomplektidesse kui glamuursete täispikkade õhtuseelikute juurde. Klassikalise päevasärgid on uues kollektsioonis saanud ka vormistuse kleitidena. Amanjeda luksuslik sügistalvine autorikollektsioon sisaldab nii minitiraažidena valminud mudeleid kui ainueksemplaridena unikaalse käsitööna valminud komplekte. 

 

Eesti moe suursponsor Colonna Kinnisvara on juba aastaid olnud Eesti moedisaini suurtoetaja, kelle heldekäelisusest on lisaks Katrin Kuldmale osa saanud Tiina Talumees, Aldo Järvsoo, Riina Põldroos, Ketlin Bachmann ja paljud teised moekunstnikud.

 

Aastal 2006 asutatud, peamiselt kapitali vahendamisega tegeleva Colonna Kinnisvara kaudu on tänaseks Eesti kinnisvaraprojektidesse investeeritud üle 120 miljoni euro. Ettevõttega seotud investorid omavad 43 kinnisvaraobjekti ning kokku haldab Colonna Kinnisvara Eestis üle 143 000 m² rendipinda. Lisaks moele toetab Colonna Kinnisvara sporti ning osaleb heategevusprojektides.

 

Honour Club Events asutaja on vormelisõitja Sten Pentus, kelle käivitatud superautode kolmepäevase show, Honour Club Estonia 2015 raames saavad ilusate ja kiirete autode fännid üle maailma proovida Auto24 ringrajal oma oskusi Lamborghinide, Ferraride, Porschede ja paljude teiste muskelautode roolis. Ürituse kava aitab mitmekesistada rikkalik meelelahutusprogramm, head söögid ja Hedon Spa spaarituaalid. Üritust on kavas korraldada igal aastal.

 

Moe-show toimub 5. septembril Pärnus Hedon Spa restoranis Raimond. 

Algus kell 20.00, moeetendus kell 22.00. 

Sündmusele on võimalik osta õhtusöögiga pilet (135 € kahele) või majutuspakett koos õhtusöögi ja moeetendusega (230 € kahele).

Broneerida saab: kristel@honourclubevents.com