GALERII: Moodne ja soodne – stiilseks second hand riietega

GALERII: Moodne ja soodne – stiilseks second hand riietega

Tutvustame teile kaht ettevõtlikku ja nutikat naist, kes on teinud vahva pildiseeria riiete ja aksessuaaridega, mis on kõik pärit taaskasutuspoodidest.
 

Tutvustame teile kaht ettevõtlikku ja nutikat naist, kes on teinud vahva pildiseeria riiete ja aksessuaaridega, mis on kõik pärit taaskasutuspoodidest.


Lahedate piltide taga on Kairi Naha ja Lenneli Noobel. Kairi tegeleb igapäevaselt fotograafia ja käsitööga. Lenneli igapäevatööks on jumestamine ning ettevõtlus, tema müüb mineraalkosmeetikat Lilylolo. 

Buduaar küsis Lenneli käest, kuidas tuli mõte teha selline fotoseeria?
Fotoseeria mõttele tuli Kairi ja see oli ajendatud Paavli kaltsuka fotokonkursist, millel me samuti osaleme. Oleme Kairiga varemgi koostööd teinud – mina teen vahva meigi ja soengu ning Kairi teeb fotod. Ka seegi kord helistas Kairi mulle, et mis ma arvan sellest, kui võtaks osa sellisest fotokonkursist ning teeks laheda seeria. Kuna ka mulle meeldib olla osavõtlik ja mõte keskkonnasõbralikkusest ning taaskasutusest on põnev, siis olin kohe nõus. Otsisime kaks modelli ning leidsime ka kasutatud riiete poed, kes olid nõus meile riideid, jalanõusid ja aksessuaare laenama. Ühel sessioonil valisime koos riided, teisel sessioonil valis riided Kairi ja mina olin ametis meigi ja soenguga. Kairi tegi pildid ning riiete valikul, selgapanemisel ja kombineerimisel olid osalised nii Kairi, mina kui ka modellid.

Milliseid riideid ise armastate kanda?
Mina eelistan riietusena mugavaid, kuid samas ka naiselikke riideid. Mustad püksid on minu must be:) Kuigi palju riideid on ostetud uuena, on minu kapis ka mitmeid põnevaid riideesemeid taaskasutusest. Meeldib sõbrannadega ka riideid vahetada. 
Kairi igapäevane riietus peab olema mugav. Samas konts ja kokteilikleit õhtustel üritustel on IN. Ka temal on mitmeid riideid taaskasutusest. 

Foto: Kairi Naha
Meik ja soengud: Lenneli Noobel
Modellid: Janely ja Heili
Kauplused: “Marmorite Perepood” ja “Pärna Butiik” (Tartu)