MTV muusikavideote auhinnagala stiilseimad staarid

MTV muusikavideote auhinnagala stiilseimad staarid

Alates 80’ndadest on staaride koorekiht  pidanud igal augustikuu viimasel pühapäevaõhtul suurt ja uhket pidu, MTV video muusikaauhindade gaalat võib pidada  meelelahutusmaailma üheks kirevaimaks sündmuseks. 

Alates 80ndatest on staaride koorekiht pidanud iga augustikuu viimasel pühapäevaõhtul suurt ja uhket pidu, MTV muusikavideote auhinnagalat, mida võib pidada meelelahutusmaailma üheks kirevaimaks sündmuseks.

Lisaks muusikalistele etteastetele ja põnevale auhinnatseremooniale pakub meile külluslikku vaatemängu ka peokülaliste outfit‘ivalik. Sel aastal võime silmata nii muinasjutuliselt lummavaid õhtukleite kui ka fantaasiaküllaseid kostüüme, mis oma kiiksuga detailide tõttu kohati kerge muige näole toovad.  

TOP 5: 

Õhtu kõige sulnimaks vaatepildiks osutus kindlasti Vanessa Hudgens, kelle muinasjutuline roosa maksikleit mõjus ülimalt armsa ja printsessilikuna.

Üheks stiilseimaks valikuks võib pidada Keltie Knighti idamaise hõnguga paabulinnust inspireeritud outfit‘i. 

Tori Kelly riietus mõjus väga kelmika ja naiselikuna. Neutraalne, kuid samas julge valik. 

Nude-toonis, õhkõrna kuldse mustriga kaunistatud, veetlev ja ülimalt naiselik kleit muutis Bailey De Youngi õhtu jumalannaks. Tuleb tunnistada, et lihtsuses peitub võlu. 

Õhtu kõige lõbusamaks külaliseks osutus kahtlemata Baddiewinkle, kes tegi sõna otseses mõttes silmad ette nii mõnelegi noorele diivale. 

 

Rohkem pilte muusikaauhindade outfit‘idest vaata galeriist!

 

Kindlasti kirjuta kommentaaridesse, kuidas meeldib sulle meie TOP 5 ning milline on sinu isiklik lemmik kogu galeriist!!!