Suur trendiülevaade: meestemood 2014 suvi!

Millised moetuuled puhuvas suvises meestemaailmas? Buduaar toob sinuni põhjaliku ülevaate suvetrendidest otse maailma suurimatelt moelavadelt.

Millised moetuuled puhuvas suvises meestemaailmas? Buduaar toob sinuni põhjaliku ülevaate suvetrendidest otse maailma suurimatelt moelavadelt.

Kõik valgeks

Ka mehed ei pääse selle hooaja lemmikvärvist valgest. Kui pealaest jalatallani valge riietus on sinu jaoks liiga igav ja ebapraktiline, vürtsita seda tumedate aktsentidega, nagu tegi Jil Sander.

Disainerid: Givenchy, Jil Sander, Ports 1961

 

Lai triip

Kui eelmisel hooajal vallutasid moelava suured ruudud, siis nüüd teeb oma julget võidukäiku lai triip, mis on kolinud trikolooridelt pintsakutele, kampsunitele ja T-särkidele.

Disainerid: Miharayasuhiro, Valentino, Wooyoungmi

 

Suveõhtu jakk

Tundub, et sel hooajal hakkasid disainerid mässama. Täpsemalt siis pintsakute lõikega, sest moelavadele ilmusid keskmisest pintsakust pikemad, oluliselt mugavamad ja õhemad bleiserjakid. Meie võime vaid ette kujutada, kui tänulikud võivad mehed selle trendi üle kuumadel suvepäevadel olla!

Disainerid: Ermenegildo Zegna, Spencer Hart

 

Sooja ilma nahk

Nahkmaterjal domineerib jätkuvalt ka suvemoes. Moodsa mehe garderoobis peavad olema kindlasti lühikesed nahkšortsid, pikad nahkpüksid jahedateks suveõhtuteks ja julgematel kelmika loomaprindiga nahktagi. 

Disainerid: Dsquared2 , Hermes, Trussardi

 

Peaasi, et roosa

Roosa kuld domineeris juba kevadest saati meeste ehtevalikus, mõni ime siis, et suve lemmiktoon ka rõivastele jõudis. Valikus on näiteks lillakasroosa, mida esitles Richard James, ja lõheroosa varjund, mille tõi lavale Alan Taylor.

Disainerid: Alan Taylor, Lanvin, Richard James

 

Pikad šortsid

Selle hooaja vaieldamatu trend on laialõikelised šortsid, mis ulatuvad põlvedeni. Need on kahtlemata mugav ja praktiline valik kuumadeks suvepäevadeks, kombineerides neid tuunikaga või õhtuseks jalutuskäiguks kardiganiga.

Disainerid: Dsquared2, Ermenegildo Zegna, Salvatore Ferragamo