Suur trendiülevaade: suvi 2013

Suur trendiülevaade: suvi 2013

Suvi on lõpuks ometi ametlikult alanud ning ka kevadtrendid on juba välja kuulutatud. Tähistamaks seda kauaoodatud hooaega, toob Buduaar sinuni parimad moepalad maailma moelavadelt. Julgelt katsetamist!

Suvi on lõpuks ometi ametlikult alanud ning ka kevadtrendid on juba välja kuulutatud. Tähistamaks seda kauaoodatud hooaega, toob Buduaar sinuni parimad moepalad maailma moelavadelt. Julgelt katsetamist!

 

TÜDRUKUTE PARIMAD SÕBRAD

Teemandisära, mis on tituleeritud kõikide tüdrukute parimaks sõbraks, kaunistab sel hooajal trenditeadlike prantslannade elegantset outfit’i. Maailmaturul plusspunkte ja austust teeniv Beatrice Demulder kingib oma klientidele luksusliku prindiga ehitud riideid, mille valmimiseks töötas virk moelooja nagu teemandihankijagi ööl ja päeval.

Disainerid: Beatrice Demulder Ferrant

KULLAPALAVIK

Jumalate ja jumalannade lemmikkuld esines taas ülemaailmsetel moelavadel suurtes kogustes, kuid maitsekalt. Seega pälvivad kõik kullakarva aksessuaarid – kotid, jalavarjud, peavõrud, ketid või vööd – trendiloojatelt üksmeelse heakskiidu! Ole sinagi julge kandma kassikulda, sest kõik see, mis läigib, on selle suve kindel must have.

Disainerid: Zuhair Murad, Suneet Varma

 

PEEN BODYART

Tagasihoidlik ja värvitu nude, mis tundub kehal peaaegu olematu, võtab tänavu hoopiski uue ilme. Nahavärvi kangale paigutatud detailid ja kõikvõimalikud kaunistused loovad üsna silmatorkava ansambli, rõhutades kandja figuuri ja naiselikkust. Parim on selle moesuuna juures see, et isegi üks ja seesama kleit võtab uue kandja seljas hoopis erineva ilme muutes eseme ainulaadseks ja kordumatuks.

Foto: Valentino

 

LILLED SIIN, LILLED SEAL

Juba teretabki suvi meid oma uhkete ja asendamatute kaaslaste ehk lilledega! Mitmed looduse kingitustest vaimustatud moekunstnikud ei suutnud kuumale õietemaatikale vastu panna ning muutsid oma teoseid kandvad modellid tõelisteks lillelasteks. Kuna maailmas ei ole vast ühtegi naist, keda kaunid roosinupud, romantilised karikakrad või hoopiski abstraktsed õied ei kaunistaks, võime julgelt kinnitada, et igaüks meist väärib sellel hooajal vähemalt üht korralikku kimpu!

Disainerid: Zahia Giambattista, Valli Stephane Rolland

 

UHKE ETNO

Rahvuslike mustrite, etno-printide ja erksate värvilahenduste armastajad võivad sel hooajal südamest rõõmustada. Vahelduva eduga, kuid lakkamatu järjepidevusega näitavad kõrgmoe tuntud nimed eri maailmanurkadest inspireeritud look’e. Selle hooaja etno paistab silma värvirohkuse ning põnevate detailide ja tikanditega, mida võib märgata kõikjal. Alustades Aafrika hõimudele iseloomulikest punutud peavõrudest ning lõpetades indiapäraste käeehetega.

Disainerid: Jean Paul Gaultier, Dolce & Gabbana

 

SISSELÕIKED

Paljastused suvemoes ei ole midagi uut, kuid iga aastaga muutuvad silmale järjest nauditavamaks nende lahendused. Päevitunud nahka rõhutavad seksikad sisselõiked, sportliku joonega kokteilikleidid ja seni nägematud tegumoed saadavad sind kindlasti sügiseni välja.

Disainerid: Milda Cergelyte, Raf Simons

 

NEOONVALGUS

Isuäratavalt mahlakad ja ereda päikese all silmi pimestavad neoonid on suurepärased jumerõhutajad. Loomulikult näevad päevitunud nahal kõik värvid jumalikud välja, kuid see on toon, mis kaunistab üldjuhul vaid kuldpruuni keha. 90ndate legendaarvärv on piisavalt iseseisev, seega erilisi kontraste tumedate pükste või jakkide näol ta enda kõrvale ei nõua. Värskust ja rikkalikkust lisavad talle pastelltoonid ja puhas valge.

Disainerid: Miguel Vieira

 

ÜLIVÕRRE

Selle suve suurim trend on ülisuured vastupidavast materjalist ja peaaegu liikumatud volangid, mis vallutasid nii kleidid, seelikud kui ka jakid. Üldjuhul ühevärvilistele kangastele paigutatud elemendid on piisavalt suured ning lisaaksessuaare küsima ei kipu. Lisaks romantilisusele kannavad volangid ka üsna funktsionaalset rolli – nimelt saab nende alla peita kõik selle, mis peitmist vajab ning sama hästi lisavad need elegantseid kurve allapoole taljet, rõhutades seda, mis rõhutamist vajab.

Disainerid: Chloe, Givenchy, Lanvin

 

LIBLIKAD KÕHUS

Tänavune suvi tõotab tulla kerge ja värviline, justkui kirju liblikaprint, mis nüüd paljudele kõrg- ja massimoe toodetele maandus. Õhuline ja tütarlapselik joonistus annab värvidega mängimiseks rohkem kui kümme võimalust ning sulandub perfektsesse komplekti näiteks sidrunikollaste või türkiissiniste pükstega. See tore trend paneb kõikide fashionista’de fantaasia liblika kombel lendama muretus ja suvises rütmis.

Disainerid: Lie Sang 

 

KÕIGE-KÕIGEMAD

Kindlasti oled kuulnud aksessuaaride tähtsusest ja nendega viimase lihvi lisamisest, kuid kas teadsid, et üks ehe võib olla isegi kõnekam kui mitu eksklusiivset ketti? Tänavu suvel proovis Itaalia moemaastiku rändur ja vallutaja Armani kõigile tõestada, et mõiste „minimalism“ käib koguse, mitte suuruse kohta. Hiiglaslikud kõrvarõngad, prossid, õlakaunistused ja kaelaehted lisasid disaineri loomingut demonstreerivatele modellidele oma grammid (või isegi kilod?). Meiegi soovitame sul juba nüüd oma suurimad stiilileiud välja otsida ning inspiratsiooni ammutada Giorgio Armani värskematest moe-shoot’idest!

Disainerid: Giorgio Armani