Tule tee Sinagi üks jõulueelne heategu: Eesti Loomakaitse Selts kutsub aitama abivajavaid loomi

9 kommentaari
Tule tee Sinagi üks jõulueelne heategu: Eesti Loomakaitse Selts kutsub aitama abivajavaid loomi

Jõuluaeg on kohe-kohe ukse ees ning Eesti Loomakaitse Selts kutsub kõiki üles tegema väikest jõulueelset heategu: seltsil on valminud päris omad ilusad ning ainulaadsed jõulukaardid. Kogu kaartidest saadud müügitulu läheb abivajavate loomade raviarvete tasumiseks.  

Jõuluaeg on kohe-kohe ukse ees ning Eesti Loomakaitse Selts kutsub kõiki üles tegema väikest jõulueelset heategu: seltsil on valminud päris omad, ilusad ning ainulaadsed jõulukaardid. Kogu kaartidest saadud müügitulu läheb abivajavate loomade raviarvete tasumiseks.

Erinevaid kaarte on kokku kuus, kolme erineva pildiga. Kolm kaarti on kahepoolsed ja sissetrükitud tekstiga, ülejäänud kolm on ühepoolsed. Kõik piltidel kujutatud loomad on kunagi oma kodu kaotanud ning nüüdseks uue leidnud. 

Telli jõulukaardid ELSi kodulehelt, täites ankeedis kohustuslikud väljad. Kahepoolse kaardi hind on 0,96 eurot ja ühepoolsel kaardil 0,64 eurot. Fotodele jäädvustas loomad Indrek Galetin Fitness.ee fotostuudios. 

Üha rohkem ja rohkem võib meediast kuulda ja lugeda väärkoheldud ning hättasattunud loomadest, kes vajavad abi. Seltsi toel saab abivajav loom uue võimaluse, uue kodu ja uued sõbrad. Kõik koos saame parandada loomade heaolu! 2010. aasta jooksul abistas Eesti Loomakaitse Selts 1300 looma ligi 56 000 euro väärtuses. Selts nõustas vähemalt 6011 eraisikut ning tegi loomade abistamiseks kokku 390 pöördumist VTA-le, politseile, keskkonnainspektsioonile ja kohalikule omavalitsusele.

Tee üks väike jõulueelne heategu! Aidata on võimalik mitmel erineval viisil:

 • Loomade abistamist on praegu võimalik toetada ka läbi seltsi jõulukampaania. Nimelt korraldame jõulukampaaniat „Kingime loomadele paremad jõulud“, mille eesmärgiks on loomade abistamiseks ja ravimiseks annetuste kogumine. Kui soovite omalt poolt panuse anda ja ettevõtte kaudu kampaania infot levitada (nt bänneri näol vms), siis andke märku Merli Jürisoo e-mailile merli.jurisoo[ät]loomakaitse.ee.
 • Hakka püsiannetajaks Swedbanki annetuskeskkonna kaudu. Vaata lähemalt Swedbanki kodulehelt.
 • Anneta otse Eesti Loomakaitse Seltsi SEB arvelduskontole 10002019856000 või Swedbank arvelduskontole 221041248998
 • Helista telefonile 900 7225 (2 eurot / 31,29 krooni) või 900 7200 (5 eurot / 78,23 krooni).
 • Poeta annetuskasti endale sobiv summa. Seltsi annetuskastid asuvad Tallinna ja Pärnu suuremates keskustes ning Bosse lemmikloomapoodides, Tartus Lõunakeskuses, Jõhvi Bauhofis, Rakveres Kroonikeskuse Bosse poes ning Rakvere loomakliinikus, Otepääl Pühajärve Puhkekeskuses ja Põlva väikeloomakliinikus.
 • Kui soovid perre uut lemmikut, siis paku kodu tänavalt päästetud loomale. Vaata lähemalt SIIT.
 • Osta läbi heategevusmüügi endale midagi meeldivat. Rohkem infot leiad seltsi kodulehelt või www.osta.ee portaalist.
 • Osale seltsi pikaajalises kampaanias „Tee kasutatud mobiiliga keskkonna- ja loomasõbralik tegu!“. Rohkem infot Facebook’is ja seltsi kodulehel.
 • Ela ja tarbi loomasõbralikult. Loe lähemalt SIIT.
 • Tule ELSi liikmeks!
 • Liitu ELSi vabatahtlike programmiga. Loe, kuidas liituda.
 • Hakka ELSi sõbraks Facebook’is!

 

Ajavahemikul 12.-20. detsembril 2011 on võimalik soetada MTÜ Eesti Loomakaitse Seltsi jõulukaarte Zizu.ee portaali kaudu. Soetades 4.50 € kupongi, toetad 4 € Eesti Loomakaitse Seltsi tegevust, nii teeme koos jõulukingituse abivajavatele loomadele!

Zizu.ee kaudu soetatud kupong kehtib kuni 20.12.2011. Kupong sisaldab 6 heategevuslikku ELS jõulukaarti ja saatekulu. Komplektis on 3 erineva pildiga ühepoolset ja kahepoolset kaarti. Kahepoolsel kaardil on sisse trükitud tekst „Häid Jõule ja Loomasõbralikku Uut Aastat“. 

 

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) on 2000. aasta kevadest tegutsev loomasõpru ühendav mittetulundusühing, mille missiooniks on kannatuste vähendamine ehk abivajavate loomade heaolu tagamine ja parandamine ning loomade väärkohtlemise ennetamine. Missiooni viiakse ellu loomade otsese abistamise, avalikkuse teavitamise ja inimeste väljaõpetamise ja järelevalve teel. Tegevuse piirkonnaks on terve Eesti ning abi pakutakse nii mets-, põllumajandus- kui ka lemmikloomadega seotud probleemide lahendamisel. Selts viib regulaarselt läbi loomakaitseteemalisi ja loomasõbraliku tarbimise koolitusi ning korraldab läbi aasta erinevaid teavitusüritusi ja kampaaniaid.

Kaartide näidiseid saab näha galeriist.

 

Buduaar.ee