Mida mehed naiste tselluliidist arvavad?

13 kommentaari
Mida mehed naiste tselluliidist arvavad?

Suurem osa naisi on oma keha suhtes kriitilised, kes vähemal, kes rohkemal määral ning sageli nähakse oma keha inetumana, kui see tegelikult on. Ka tselluliit on üheks murekohaks, millest ilmselt kõik naised hea meelega vabaneda tahaksid – kui see vaid nii lihtne oleks, siis kingiks kohe tasuta ära. Kuid kas natuke tselluliiti sinu tuharatel ja võibolla ka kõhupiirkonnas on tõepoolest nii häbiväärne, et seda tuleb iga hinna eest peita ja varjata? Tunnustatud suhtekoolitaja Emily, kes on veebiportaali redlipstickproject.com eestvedaja, kirjutas pikema artikli sellest, mida mehed naiste tselluliidist tegelikult arvavad.

Suurem osa naisi on oma keha suhtes kriitilised, kes vähemal, kes rohkemal määral ning sageli nähakse oma keha inetumana, kui see tegelikult on. Ka tselluliit on üheks murekohaks, millest ilmselt kõik naised hea meelega vabaneda tahaksid – kui see vaid nii lihtne oleks, siis kingiks kohe tasuta ära. Kuid kas natuke tselluliiti sinu tuharatel ja võibolla ka kõhupiirkonnas on tõepoolest nii häbiväärne, et seda tuleb iga hinna eest peita ja varjata?

Tunnustatud suhtekoolitaja Emily, kes on veebiportaali redlipstickproject.com eestvedaja, kirjutas pikema artikli sellest, mida mehed naiste tselluliidist tegelikult arvavad.

Emily on tavaline naine, kes on aastaid olnud hädas tselluliidiga, mis asetseb tema istmikul ning just see ajendaski teda välja uurima, mida mehed sellest apelsinikooresarnasest moodustisest arvavad. Ta rääkis oma tuttavate meestega ja siis omakorda nende tuttavatega ning kokkuvõttes avaldasid arvamust väga paljud mehed …

Siin on kokkuvõte Emily uurimusest:

Karm tõde on see, et meeste sõnul tselluliit ühtegi naist seksikamaks või ilusamaks ei tee. Teisalt leiavad nad, et naised suhtuvad oma tselluliiti liiga tõsiselt ning neid häirib hoopis see, kui naine ei tunne end oma kehas hästi ja varjab seda – see ajab mehed närvi. Eriti veel siis, kui nende arvates on naine kena ja ilus. Meestele ei meeldi ebakindlad naised, väikese tselluliidiga tulevad nad toime!

Kui mees vaatab alasti naist, kes talle meeldib ja näeb esimest korda ka väikest tselluliiti tema kehal, siis mitte kunagi ei ole selle mehe reaktsioon selline, et see on nii inetu. Kogu loo point on see, et seni kuni naine ise tunneb end enesekindlalt ja armastab oma keha – ka neid pisikesi vigu, siis mehed isegi ei märka tema tselluliiti. Kui aga naine on vingus ja õnnetu oma välimusega, siis see paistab välja ja seda mehed ei kannata. Mitte keegi ei taha olla suhtes naisega, kes vaatab peeglisse ja hakkab vinguma. Kui sa ei ole oma peegelpildiga rahul, siis mine trenni, mitte ära piina teisi oma jutuga, kui õnnetu sa oma kehas oled.

Kusjuures Emily küsis lõpuks ka oma elukaaslase käest, mida tema naise tagumikul olevast tselluliidist arvab ja mehe reaktsioon oli: kas sul on tagumiku peal tselluliit?

Seega armsad naised, armastage end sellisena, nagu te olete, kui te tõepoolest olete õnnetud, siis võtke midagi ette – minge trenni, muutke oma menüüd. Enesekindel naine on ilus naine!

Emily kohta saad lugeda siin

Toimetas: Karin Karu