Mõttetalgud: Astu Buduaari mõttekotta!

26 kommentaari
Mõttetalgud: Astu Buduaari mõttekotta!

Kindlasti oled kuulnud, et 1.mail koondub kogu Eesti mõttejõud uute ideede ja heade mõtete leidmiseks mõttekodadesse. Mõttekojad asuvad erinevates paikades üle Eesti. Ka Buduaaril on oma mõttekoda, see on virtuaalne mõttekoda, mille ehitame Buduaari foorumisse ja kus saavad parema Eesti elu ehitamisel osaleda kõik registreerunud kasutajad.

Hea Buduaari lugeja ja armas buduaarikas!

Täna koondub kogu Eesti mõttejõud uute ideede ja heade mõtete leidmiseks ja lahendamiseks mõttekodadesse. Mõttekojad asuvad erinevates paikades üle Eesti. Ka Buduaaril on oma mõttekoda. See on virtuaalne mõttekoda, mille paigutasime Buduaari foorumisse ja kus saavad Eesti elu paremaks muutmisel osaleda kõik Buduaari registreerunud kasutajad.

Lugedes Buduaari suhtlemisfoorumit ja kommentaare, olen korduvalt avastanud, et meie seas liigub palju toredaid mõtteid ja häid ideid, mis vajaksid hääletoru või mootorit. Liitu Buduaari mõttekojaga ja mõtleme kaasa Mõttetalgutel.

Buduaari Mõttekoja põhiteema on: Kodu, pere ja järelkasv. Kui sul on häid mõtteid mõnel teisel Mõttetalgute teemal, siis võid ka selle meie mõttekojas arutlemiseks püstitada. 

Mõttetalgute teemad on:

1 Kodu, pere ja järelkasv
2 Eluterve vanadus
3 Turvalisus ja hoolivus
4 Stressiga toimetulek
6 Ettevõtlus ja töökohad
5 Tervis, sport ja sisukas vaba aeg
7 Eesti maine
8 Ühistegevus ja koostöö
9 Usk endasse, usaldus ja positiivsus
10 Väärtused ja kultuur
11 Haridus ja elukestev õpe
12 Loovus, avatus ja uuendusmeelsus
13 Valitsemiskultuur
14 Loodusväärtused
15 Mobiilsus ja transport
16 Linnaelu
17 Maaelu
18 Loodusvarade kasutamine
19 Kohalik teema

Buduaari mõttekoja leiad SIIT.  Loe ka lisaks www.minueesti.ee .

Buduaari Mõttekoja vanem Marge Rahu