Põnev, loe mis tähendused on erinevat värvi roosidel!

Põnev, loe mis tähendused on erinevat värvi roosidel!

Valentinipäev on peagi käes ning nagu traditsioonid ette näevad, kingitakse sel erilisel päeval väga palju roose – kes kingib punaseid, kes kollaseid, valgeid, lillasid või hoopis oranžide õitega lilli. Kui punast värvi roose seostatakse armastusega, siis mis tähendust omavad teistes värvitoonides roosid?  Allpool toome välja eri värvi rooside huvitavad tähendused – nii saad sõbrapäeval piiluda, kes millise mõttega sulle lilli kinkis!

Valentinipäev on peagi käes ning nagu traditsioonid ette näevad, kingitakse sel erilisel päeval väga palju roose – kes kingib punaseid, kes kollaseid, valgeid, lillasid või hoopis oranžide õitega lilli. Kui punast värvi roose seostatakse armastusega, siis mis tähendust omavad teistes värvitoonides roosid? 

Allpool toome välja eri värvi rooside huvitavad tähendused – nii saad sõbrapäeval piiluda, kes millise mõttega sulle lilli kinkis!

Valget värvi roosid – valged roosid on kaunid, ent neid tasub kinkida vaid siis, kui tegu on kas pulmadega või mõne pisut melanhoolsema sündmusega. Valged roosid kannavad endas tegelikult päris kurba sõnumit – süda, mis pole armastust tunda saanud.

Sügavlillat värvi roosid – need roosid omavad isegi sügavamat tähendust kui klassikaliselt punast värvi õied. Salapärane ja müstiline ilu – just neid omadussõnu seostatakse sügavlillat värvi roosidega.

Oranži värvi roosid – need rõõmsavärvilised lilled kannavad endaga väga positiivset sõnumit – energilisus, huvi ja kiindumus.

Kollased roosid – kuigi tegu on väga kauni ja kevadise värviga, seostatakse kollast värvi rooside kinkimist truudusetusega. Ka kadedus ning ükskõiksus on omadussõnad, mida kollast värvi roosi õied endaga kannavad.

Roosat värvi roosid – lihtne ja armas värv, mida sobib eelistada juhul, kui tahad lillesaajale öelda, et sa hindad ja hoiad teda. Armastust roosat värvi lilled endas ei kanna, küll aga hoolivust ja austust.

Punased roosid – armastus! Siinkohal ei ole vaja pikemalt seletada, sest punast värvi rooside kinkime tähendab rohkem kui tuhat sõna.

Allikas: harpersbazaar.com