-

TÄIDA ANKEET:

Kui ankeet ei kuva korrektselt, saad selle täita ka SIIN!

TINGIMUSED:

1. KORRALDAJA

1.1 Kampaaniat korraldab Buduaar Meedia OÜ, registreeritud asukoht Tallinn, Peterburi tee 81, registrikood 10960706, e-post [email protected] (edaspidi: Korraldaja).

2. KAMPAANIA JA KAMPAANIAS OSALEMISE REEGLID

2.1 Kampaania “Särav naisteõhtu neljale” (edaspidi: Kampaania) toimub ajavahemikul 10.05-01.07.2022 (edaspidi: Kampaania periood).

2.2 Kampaanias osalemiseks tuleb end registreerida, täites ankeedi buduaar.tv3.ee lehel 10.05 kuni 26.06.2022 kella 23.59ni.

2.3 Osalemiseks on vaja täita ankeet (nelja inimese kohta ühe korra) ning saata endast koos sõbrannadega foto. Mida leidlikum (mõtle: Sex and the City) foto, seda suurem tõenäosus on kampaania võitmiseks! Valiku tegemisel on samuti oluline nii ankeedi sisu kui ka väljendusoskus.

2.4 Kõik nõudmistele vastavad ankeedid avaldatakse buduaar.tv3.ee veebilehel (ja Facebookis). Kõik osalejad saavad teenida endale lisapunkte oma ankeete jagades. Buduaar valib seejärel välja 10 parimat ankeeti, mis lähevad sotsiaalmeedia kanalitesse üles publikule hindamiseks. Rahval on võimalus anda oma hääl ja sellega mõjutada žürii lõplikku hinnangut.

2.5 Kampaanias osalemisest on võimalik loobuda hiljemalt 26.06.2022 kella 23.59-ni. Selleks tuleb saata avaldus korraldaja e-posti aadressile [email protected] ning ankeet eemaldatakse hiljemalt 48h jooksul.

2.6 Kampaania kujul on tegemist Eesti Vabariigis toimuva tarbijamänguga ja osaleda võivad Eesti Vabariigi elanikud. Kampaanias ei saa osaleda Buduaar Meedia ja partnerite töötajad.

2.7 Kampaanias osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, tema vastavust Kampaania reeglitele, nendega nõustumist ning soovi Kampaanias osaleda.

3. AUHINNAD JA AUHINDADE JAGAMINE

3.1 Kampaanias loositakse välja üks naisteõhtu neljale sõbrannale.

3.2 Naisteõhtu toimub Swissôtel Tallinnas (kuupäev kokkuleppeliselt).

3.3 Auhind sisaldab:

 • Piiramatut Pürovel Spa & Sport külastust, mis sisaldab hommikumantleid, pesemisvahendeid ja susse
 • Igale naisele vabalt valitud 30 min hoolitsust
 • Magusaid ja soolaseid suupistevaagnaid ja vabalt valitud kokteile (2 tk per inimene) Horisont Baaris
 • 400 € väärtuses kingikotti igale sõbrannale

3.4 Auhinna võitjagrupp avaldatakse 01.07.2022.

3.5 Auhinna võitjatega võetakse personaalselt ühendust.

3.6 Võitjagrupp nõustub valitud partneritega koostööd tegema.

Koostööpartnerid:

 • Swissôtel Tallinn
 • Pürovel Spa & Sport
 • Horisont Baar

Kingikoti täidavad:

 • Farmatseut.com
 • Meigiweb.ee
 • Guinot
 • Eucerin
 • Koskenkorva
 • JP. CHENET

3.7 Kui Kampaanias osaleja eirab Kampaania tingimusi või esitab Korraldajale enda kohta valesid või ebatäpseid andmeid, mis ei ole tingitud Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja Kampaanias osaleja auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest ja võib anda auhinna järgmisele, teisele kohale jäänud grupile.

3.8 Võitjagrupp peab olema võimeline oma kuludega kohale tulema.

3.9 Päeva kajastatakse TV3 Grupi meediakanalites.

3.10 Võitjagrupp annab oma nõusoleku osaleda pildistamistel ja filmimistel ning ühtlasi nõustub fotode ja videomaterjali tähtajatuks kasutamiseks TV3 Grupi ning Swissôtel kanalites.

3.11 Võitu ei asendata ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.

4. MUUD TINGIMUSED

4.1 Osaleja kinnitab, et on teadlik et Kampaanias osaledes töötleb Korraldaja tema isikandmeid vastavalt TV3 grupi isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetele (https://buduaar.tv3.ee/privaatsustingimused/). Kampaanias raames enda isikuandmete edastamisega Korraldajale, annab Osaleja Korraldajale nõusoleku töödelda tema isikuandmeid kampaania läbiviimiseks, võitja väljaselgitamiseks, võitja välja kuulutamiseks (s.h. avalikustamiseks) ning Kampaaniaga seotud informatsiooni edastamiseks.

4.2 Isikuandmeid säilitatakse neli kuud alates kampaania võitja väljaselgitamisest.

4.3 Vääramatu jõu (force majore) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja jätta auhind välja andmata ja võitjagrupile üle andmata, teavitades sellest Kampaanias osalejaid koheselt Kampaania veebilehe vahendusel.

4.4 Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

4.5 Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega tuleb saata kirjalikult märkega „Särav naisteõhtu neljale“ hiljemalt 01.08.2022 käesolevates tingimustes toodud meiliaadressile. Buduaar Meedia lahendab pretensioonid hiljemalt 90 kalendripäeva jooksul alates pretensiooni laekumisest.