ASTROLOOG HOIATAB: novembris ja detsembris peaks raha ja lepingutega ettevaatlik olema

ASTROLOOG HOIATAB: novembris ja detsembris peaks raha ja lepingutega ettevaatlik olema

Uudised.ee stuudio täitus hiljuti kosmiliste energiatega. Astroloogide sõnul on lähenemas tagurpidise Merkuuri periood ehk aeg, mil tuleks olla ettevaatlik erinevate lepingutega ning tähelepanelik ka rahaasjade suhtes. Külas on astroloog Triin Tobber ja Kolmanda Silma Festivali üks korraldajatest Marget Haug.

“Praktikas on näha, et sellistel perioodidel – neid tuleb aastas kuskil kolm korda ja need kestavad kolm nädalat – kipuvad lepingud hiljem ümbertegemisele minema. Näiteks kokkulepped, kõik mis puudutab kommunikatsiooni, otsuseid, vahel ka rahalisi tehinguid ja väga palju just reisimist. See periood algab 17. novembril ja kestab kuni 7. detsembrini. Et kui vähegi saab, tasuks reisile enne seda minna,” rääkis astroloog Triin Tobber. 

Ta jätkas: “Kui nüüd kellelgi ongi sellel ajal tööintervjuu või mingi muu oluline ettevõtmine, siis muidugi ei saa öelda, et ma ikka ei tule. See oleks ka rumalus. Võiks aga olla natukene ettevaatlikum ja kõik see, mis on seal väikeses kirjas, hoolikamalt üle lugeda. 

See ei ole nüüd selline asi, et äkki oleme nagu panniga pähe löödud ja käitume kuidagi valesti, vaid inimesed kipuvad sellel ajal natukene hooletumad olema, räägivad teineteisest kergemini mööda. Reisimise puhul tasuks jälgida kõiki kellaaegasid ja kuupäevasid.”

Vaata täispikka lugu allpool olevast videost: 

 


Sarnased artiklid