Buduaari horoskoop 22.06-28.06

Buduaari horoskoop 22.06-28.06

Jäär
Oled üle pika aja jälle tähelepanu keskpunktis ja sa naudid seda täiel rinnal. Kohtud endast vanemate inimestega, kes on edukad ja  intelligentsed, kuid üsna umbusklikud uute inimeste suhtes oma sõprusringkonnas. Siiski teil näib klappivat ning sind võetakse kiiresti omaks.  Sööstad tormilisse suhtesse inimesega, keda oled tundnud vaid vähest aega ,kuid on kaheldav, kas see ka püsima jääb. Õppige üksteist enne tundma,  kas ikka sobite omavahel piisavalt, et midagi pikaajalisemat alustada, siis ei tule pärast ebameeldivaid üllatusi ja pettumusi. 

Sõnn
Ihkad oma ellu müstikat ja seiklusi. Sind paeluvad igasugused paranähtused,astroloogia ja kõik mis tundub sinu jaoks müstline, ebareaalne ja veidigi salapärane. Samuti huvitavad sind sügavamal tasandil ka hingelised väärtused, ihkad teada, mis on elu mõte, jõuda enese mõtetes selgusele, mõista elu ennast. Parim päeva armastuseks on laupäev. Mine kohtingule inimesega, kellele oled korduvalt mingil arusaamatul põhjusel ära öelnud. Ära ole liialt valiv, keegi pole kunagi nii täiuslik, kui seda tahaksid. Riski ja sa võid meeldiv üllatuse osaliseks saada!

Kaksikud
Oled oma igapäevase eluga rahul ning ei oska midagi muud tahtagi. Naudid heledat päikesepaistet oma magamistuppa ja igahommikust kohvi ning jalutuskäiku tööle.See nädal saad tööl tuttavaks uue inimesega, kes viskab sulle silma kohe, kui tööle ilmub.Ta on järjekindel, saadab sulle lilli ning ei jõua ära oodata, mil talle tähelepanu pöörad.Ta on ka edukal järjel ja teeb oma tööd professionaalselt.  Sulle isegi meeldivad tema ponnistused, kuid üsna pea lähete koos välja ning veedate mõnusa õhtu, täis naeru, teineteise seltsis. Samuti peaksid sel nädalal rohkem rõhku panema oma tervise eest hoolitsemisele. Kipud kõigega veidi üle pingutama ning nüüd annab see füüsiliselt tunda. Võta veidi rahulikumalt ning ravi end paar päeva, üsna varsti oled jälle tagasi, säravam ja elurõõmsam, kui enne isegi.

Vähk
On periood, mil tunned, et sul on palju energiat ja võimu teha kõike, seda nii füüsiliselt kui vaimselt. Sulle meeldivad väljakutsed, paned end proovile tantsimises, jooksmises, laulmises ja kõiges muus, mis sulle ainult pähe tuleb. Oled üsna etusiastlik ega karda tagasilööke.Põhiline, et oled proovinud seda, mida hing ihkab, olgu see siis hea või halb. Kuid siiski, see nädal kipud oma asjaajamistega jänni jääma ning oled kibedas ajahädas. Säilitad külma närvi ning lahendad oma probleemi üsna väikeste kadudega. Parim päev armastuseks on kolmapäev. Oled vallaline, mine välja lõbutsema ning tee endale erakordne õhtu. Ka õhtune jalutuskäik või piknik veini ja viinamarjadega rannas, oleks midagi teistsugust, kuid midagi teisest liigast, kui tavaliselt harjunud oled.

Lõvi
Keegi sinu sõprusringkonnast on väga haige. Pööra talle järgmised nädalad või isegi kuu natuke rohkem tähelepanu ja hoolitsust, usu, ta vajab seda. Ametialaselt läheb sul see nädal väga hästi, laiendad oma võimalusi ning valmitused suureks muudatuseks.Armuelus on hetkel mõõn, sa pole valmis end siduma kellegiga ning see saab sulle takistuseks. Oled loomult inimene, kes vajab enda kõrvale partnerit ning seetõttu pead oma suhtumist muutma.Parim päev armuelu edendamiseks on reede.Kasuta päeva enda kasuks!

Neitsi
See nädal kipud unistustesse vajuma ega taju reaalsust enam nii kindalt. Leiad oma muredele ebareaalseid lahendusi, mida sul ei ole võimalik teostada. Samuti saad tunda mõne sõbra õelust ja kibedat sarkasmi, alles nü

mp;uuml;d taipad, et maailm polegi nii roosiline ning et parktiliselt igaüks võib sulle noa selga lüüa just siis, kui seda kõige vähem ootad. Hoia oma tõelisi sõpru lähedal, neid kes ka kõige hullemas hädas su kõrvale jäävad. Ka rahalise seisuga pole eriti hõisata, ees ootavad suured väljaminekud, kuid ressurssidest jääb puudu. Pead hakkama oma kulutusi kärpima ning võimalikult säästlikult elama. Seda seni kuni tööl paremini edenema hakkab. Armuelu selle eest on sul väga kirev. Su ellu ilmub inimene ,keda arvasid olevat ammu unustanud, kuid nüüd on ta tagasi ning su süda põksib jälle kiiremini. Ammu maha jahtunud tunded löövad jälle lõkkele, kas sellest ka midagi head tuleb, seda saad ainult sina otsustada. Kõik teed on sinu ees valla, vali ainult millist teed pidi minna!

Kaalud
Ütle seda, mida mõtled, peaasi,et see tuleb südamest, mitte ainult emotsiooni ajendil. Oled rahul enda ja oma sõpradega, ega otsi hetkel uusi tutvusi. Tunned, et praegu on kõik just nii nagu peab. Oled täis energiat ning otsid võimalusi, kuidas seda rakendada. Rulluisutamine  või  kerge sörkjooks polekski nii paha mõte. Sportlik tegevus tõstab tuju ning annab sulle hea enesetunde!Oled rõõmsameelne ning tunned suvest mõnu!

Skorpion
See nädal mitmekesistad oma võimalusi.Tööl sa kas oled juba või hakkad saama rohkem iseseisvamaks ja vastutustundlikumaks. Sa tead väga hästi, mida tahad ning  kuidas seda pekas tegema. Tulemus on täiuslik. Sulle meeldib flirtida ning naudid seda tähelepanu, mis sulle osaks saab. Siiski liigne flirtimine võib jätta nii mõnelegi sinust vale mulje, kuigi see tegelikkuses ei pruugi nii olla. Sinu edukad päevad sel nädalal on teisipäev ja kolmapäev. Parim aeg oma finantsasjade ajamiseks!

Ambur
Oled väga abivalmis ja heasüdamlik- just need omadused teevad su teistele märgatavaks. Teisel nädala poolel saad tuttavaks inimesega, kellega lähed ka kohtingule. Sa ei taha sellest esialgu kolleegidele ja sõpradele rääkida, sest kardad kõmu ja kuulujutte, mis siis liikvele võivad minna. Naudi seda aega ,mil saad oma kaaslast paremini tundma õppima, kui asi kindlam, siis räägid sellest ka teistele. Jaanipäeva veedad üsna lärmakalt  ja ka alkohol ei jää puutumata. Pea kenasti piiri, siis ei pea pärast pead liiva alla peitma. Parim päev armastuseks on laupäev!

Kaljukits
Oled suhtes, siis see nädal tekib veidi pinget ja pahandust teie vahele. Tõsised lahkarvamused teatud teemadel annavad paraja põntsu teie läbisaamisele. Tavaliselt sa väldid selliseid konflikte, kui see nädal käitud sa teistmoodi. See ei ole kerge ei sulle ega su partnerile. See on lihtsalt raske periood teie vahel, mis tuleb ületada, et suhe edaspidi paremini toimiks. Oled valmis seda probleemi lahendama ning tegema ka mõningaid järeleandmisi. Küll näed, ka lihtsast rääkimisest ja kaaslase kuulamisest on rohkem kas, kui asjade loopimisest. Oled vallaline? Tahad kangesti leida endale pikaajalisemat suhtet, kui kipud selle täiusliku partneri otsingul veidi üle pingutama. Muidugi peab ka ise aktiivsem pool olema, kuid keegi ei taha meeleheitlikult pealetükkivat inimest enda kõrvale. Võta vabamalt, küll armastus ka sinu juurde tuleb.

Veevalaja
See nädal teed kõvasti tööd ning su vaev tasub ka ära. Nädala lõpul saad uhkelt tagasi vaadata kõigile oma saavutustele ning naudid preemiat, mis selle eest saanud oled. Sinus on ärivaistu ning potentsiaali saada mõni kõrgem ametikoht, kuid oled pisut laisk ning peab selle kallal veel töötama. Samuti on sul nõrkus kulutada rohkem kui sa teenida jõuad. Kui samamoodi jätkad, oled sunnitud veel laenu võtma, et oma makse maksta. Sul on pere, kes sind toatab ning peagi saad jälle jalad alla. Parim päev armastuseks on kolmapäev.

Kalad
Pikaajaline tüli saab lõpuks lahenduse. Sul on hea meel, et saad selle murekoorma ükskord maha jätta. Sa oled muutunud, aga kas ka teised sinu ümber? Nii mõnigi üritab sind taas provotseerida, ära tee sellest välja ning mine oma eluga edasi. Oled särav isiksus ega lase seda kellegil teisel kustutada. Lõpuks hakkab ka sinu rahaline seis paranema, saad endale juba nii mõndagi lubada ja väike puhkus või grill sõprade seltsis parandab su tuju veelgi. Parim päev armastuseks on pühapäev!Kasuta seda päeva mõnusalt aega veetes, kellegi kalli inimese seltsis!