CH Men Sport meesteparfüüm

CH Men Sport meesteparfüüm

Carolina Herrera CH Men Sport on uue stiili esindaja. CH Sport on CH Meni kergem ja värskem aroomiversioon ning sobib meestele absoluutselt igal ajal. See on parfüüm meestele, kes loovad rafineeritud elegantsi ja on tavatu lähenemisega igas eluhetkes – tööl, puhkehetkedel või sportides. CH Men Sport avastab uue meheliku värskuse läbi aroomi ja unikaalse puutetundlikkuse. See parfüüm on värske nagu briis, kerge nagu õhk ja iseloomult graatsiline. Tipunootides annavad lõhnale erilise aromaatsuse bergamot, greibimahl ja salvei. Parfüümi südames on lõõskav vürtsikas sichuani pipar ja tulihingeline kadakas. Põhjatoonides leidub sensuaalne valge muskus, sandlipuu ja tamme sammal. 50 ml 61 €
100 ml 81 €

Carolina Herrera CH Men Sport on uue stiili esindaja. CH Sport on CH Meni kergem ja värskem aroomiversioon ning sobib meestele absoluutselt igal ajal. See on parfüüm meestele, kes loovad rafineeritud elegantsi ja on tavatu lähenemisega igas eluhetkes – tööl, puhkehetkedel või sportides.

CH Men Sport avastab uue meheliku värskuse läbi aroomi ja unikaalse puutetundlikkuse. See parfüüm on värske nagu briis, kerge nagu õhk ja iseloomult graatsiline.

Tipunootides annavad lõhnale erilise aromaatsuse bergamot, greibimahl ja salvei. Parfüümi südames on lõõskav vürtsikas sichuani pipar ja tulihingeline kadakas. Põhjatoonides leidub sensuaalne valge muskus, sandlipuu ja tamme sammal.

50 ml 61 €
100 ml 81 €