Madeleine`i kihlatu Chris O`Neill näitas kaamerale keskmist sõrme! Link fotole

Madeleine`i kihlatu Chris O`Neill näitas kaamerale keskmist sõrme! Link fotole

Madeleine`i kihlatu Chris O`Neilli käitumine tekitas paljudes imestust.

Madeleine`i kihlatu Chris O`Neilli käitumine tekitas paljudes imestust.

Rootsi printsessi Madeleine`i peigmees Chris O`Neill vihastas eelmisel nädalal teda jälitanud paparatsode peale ja näitas kaamerale väljakutsuvalt keskmist sõrme. Mehe käitumine tekitas õukonna ekspertides hämmingut, kirjutab Aftonbladet.

”Chris käitus väga valesti. Kui tal ei ole enda kaitseks välja tuua ühtegi mõjuvat põhjust, on selline käitumine täiesti ebasobiv,” hindas kuningapere eluga tutvunud ajaloolane Herman Lindqvist.

Lindqvist kardab, et selline käitumine näitab, et Chris ei ole kohanenud uue rolliga printsess Madeleine´i kihlatuna. Nimelt on mehe ülesanne nüüdsest esindada Rootsi kuningaperet.

”Ta ei saa sedasi jätkata. Kindlasti on printsess Victoria soovinud meediale korduvalt keskmist sõrme näidata, kuid selle asemel on ta hoopis naeratanud. Selline käitumine võib näidata, et tulevik toob Chrisile probleeme kaasa.”

Ajakirja Svensk Damtidning õukonnareporter on samal arvamusel. Ta arvas, et Chris jättis Nobeli pidustused vahele seetõttu, et ei ole veel harjunud olema tähelepanu keskpunktis.

”Ta võis ära ehmuda saadud tähelepanust. Nobeli bankett oleks olnud suurepärane võimalus näidata, milline mees võitis Madeleine`i südame,” sõnas Johanna Lejon.

Vaata kõnealust fotot siit

 

Buduaar.ee