Moemaan objektiivis: Piia Õunpuu

Moemaan objektiivis: Piia Õunpuu

Sissesaamine Tartu ülikooli on minu jaoks päris oluline, kuigi loomulik jätk gümnaasiumile. Samuti inglise keele olümpiaadi võit, mis tegelikult aitas mul väga kergelt ülikooli saada. Eelmisel suvel läbisin triatloni, mis oli üks suurimaid eneseületuselikke tegusid minu peaaegu 20-aastase elu jooksul ning mille üle olen ma väga uhke. Blogimaailmas pean enda suureks saavutuseks hiljuti koostöös I AM Photographeriga korraldatud blogijate kirbuturgu. 

Piia õpib Tartu ülikoolis ajakirjandust. Talle on väga südamelähedane muusika ning viimasel ajal on avastanud, et just kontsertidel tunneb ta end kõige paremini. Lisaks tegeleb Piia spordiga, kuid nagu meist enamikele omane, on end üsna raske kokku võtta ja sellega järjepidevalt tegeleda. Samuti meeldib noorele neiule lugeda erinevaid blogisid ja käsitööga tegeleda. Oma suurimaks saavutuseks blogimaailmas peab Piia hiljuti koostöös I AM Photographeriga korraldatud blogijate kirbuturgu. 

 

Kuidas kirjeldab Piia ise oma riietumisstiili? “Veel paar aastat tagasi oleksin öelnud, et ma olen täielik girlie girl, ja et seelikud-kleidid-kontsakingad on minu absoluutsed lemmikud. Praeguseks olen muutunud palju mugavamaks ning olen aru saanud, et pigem peitub võlu lihtsuses. Minu riidekapp oleks täiesti tühi, kui seal ei oleks musti teksaseid ja valget kraega pluusi ning halli T-särki. Viimasel ajal just need kolm asja minu riietuse alustalad, kuhu peale saab kõik muu üles ehitada. Armastan põnevaid madalaid kingi ja klassikalisi riideesemeid. (Mis tegelikult ei tähenda, et ma mõnikord ennast täiesti üles ei lööks.)”

 

Milliste riideesemete või aksessuaaride vastu on Piial nõrkus? “Minu suurim nõrkus on ilmselt kingad. Poodides lähen esimesena tihti just kingariiuli juurde, libistan pilgu üle kõikide paaride ja siis valin mõned, mida proovida. Enamikel juhtudel ma siiski endale karpide viisi kingi koju ei vii, sest sellele ei peaks vastu ei minu rahakott ega mu ema närvid. Vahel siiski luban endale mõne paari ja võin kindlalt öelda, et uute kingade ostmisest saadavale rõõmule on raske väärilist leida.”


Mis on Sinu hetke lemmikriided/-jalanõud, mida sa just praegu kanda armastad? “Talvisel ajal on väga keeruline mõnda konkreetset lemmikut välja tuua, sest ilm seab omad piirid ja kipun haarama soojema mantli, suurima salli ja pakkima end külmakindlasse kookonisse. Siiski on mõned riideesemed, mida võiksin kanda aastaringselt iga päev. Üheks selliseks on kindlasti mustad teksad. Ilma nendeta oleks mu kapp tõepoolest tühi. Samuti on minu jaoks asendamatu üks valge kraega pluus ja basic hall T-särk. Selle komplekti peale saab visata erinevaid kampsuneid ja jakke, varieerida kaelakeede ja muude ehetega, samuti kingade ja kottidega ning luua lõputult uusi ja erinevaid.”

 

 

PS! Kui sul on meile ägedat moemaani soovitada, siis kirjuta grete@buduaar.ee.