Nicole Kidman arvab, et laps on imeline kingitus

Värske ema Nicole Kidman on ajakirja Parade kaanel ja räägib oma uuest filmist Australia, oma lapsest Sunday Rose'st ja oma abikaasast Keith Urban'ist.

Värske ema Nicole Kidman on ajakirja Parade kaanel ja räägib oma uuest filmist Australia, oma lapsest Sunday Rose’st ja oma abikaasast Keith Urban’ist.

41-aastane näitlejanna ütles, et Sunday Rose on imeline kink. “Ma olen toores ja emotsionaalne. Ma nutan isegi siis, kui ma mõtlen tema peale. Aga need on rõõmupisarad, arvasin, et mul ei tule neid kunagi. Olen hilises eas nii õnnelik ja valmis selleks. Naised on sündinud emaks saama. See ei kõla seksistlikuna, sest paljud naised ei saa selle õnne osaliseks ja ma arvasin, et olen üks nendest. Aga samal ajal kui sulle antakse selline kink, siis on see imeline asi.”

“Mina ja mu abikaasa visati alkoholiprobleemi sisse kolmandal abielukuul ja see on midagi suurt,” ütles ta. “Me muutusime väga lähedaseks. Käisime põrgus ja tulime tagasi. Aga on lootus ja me töötame selle kallal igal päeval. Armastan teda nii väga, ta on imeline abikaasa ja ma olen meeletult tänulik,” rääkis Kidman oma abikaasast.

 

Kärt Teorein

toimetaja