Saate “Eesti Tippmodell” viiendast osast langes välja Anita

Saate “Eesti Tippmodell” viiendast osast langes välja Anita

Tõsielusarjast “Eesti Tippmodell” langes täna välja Anita, kelle jaoks sai ilmselt saatuslikuks liigne tagasihoidlikkus, oskamatus poseerida ja oma keha tunnetada. Nagu ikka, ei puudunud ka sellest osast tüdrukute omavaheline rivaalitsemine, seljataga rääkimine, nutt ja naer. Saade koosnes kahest poolest, millest esimeses pidid tüdrukud üksteisele meiki tegema, teises osas toimus aga rockbänditeemaline fotosessioon.

Tõsielusarjast “Eesti Tippmodell” langes täna välja Anita, kelle jaoks sai ilmselt saatuslikuks liigne tagasihoidlikkus, oskamatus poseerida ja oma keha tunnetada. Nagu ikka, ei puudunud ka sellest osast tüdrukute omavaheline rivaalitsemine, seljataga rääkimine, nutt ja naer. Saade koosnes kahest poolest, millest esimeses pidid tüdrukud üksteisele meiki tegema, teises osas toimus aga rokkbänditeemaline fotosessioon.

Meikimist oli tüdrukutele õpetama tulnud tippmeikar Katrin Sangla, kes neiud esmalt paaridesse jagas ja siis ülesande ette andis. Nimelt pidid kõik oma paarilisele Marilyn Monroe stiilis meiki tegema, aega oli neile antud täpselt 30 minutit. Võitjaks osutus Ksenia, kes pidi meiki tegema Lisannile. Kui aga Katrin võitja nime välja kuulutas, astus esmalt kohe ette Xena, kes oli oma võidus eelnevalt üpriski kindel. Saades aru, et tema polnudki võitja, hakkas tüdruk nutma ning ei saanud aru, miks tema ei võitnud. Kuna tüdrukutel on tõesti ühesuguse hääldusega nimed, on eksitus arusaadav, aga leian siiski, et Xena nutt oli pisut ebaprofessionaalne ning ülepakutud. Kaotada peab oskama väärikalt ja teinekord rohkem pingutama. Paraku valiti välja ka kaotajatest paar, kel tuli kogu modellimaja koristada ning põrandad pesta. Kaotajateks osutusid sel korral Triinu ja Adeline, kes kusjuures ebameeldiva uudise peale üldse virisema ei hakanud, vaid koristasid kogu elamise ilusti ära. Väga õige suhtumine.

Saate teises osas toimus neiudel rokkbänditeemaline pildistamine tippfotograaf Indrek Arulaga, meigi tegid tüdrukutele Jenni Papstel ning Jana Boberg. Taaskord pandi tüdrukud omavahel paaridesse. Nagu ikka, polnud Xena oma riietusega rahul, sest püksid, mis talle jalga anti, olid 2 numbrit väiksemad. Siinkohal saan aga tüdrukust täiesti aru, nagu ütles ka üks žüriiliikmetest Toomas Volkmann – stilist tappis modelli. Võimatu on poseerida riietes, milles isegi istuda ei saa, samuti nägid püksid tüdruku jalas inetud välja.

Kokkuvõttes tuli kõige parem pilt Keiul ja Maril, Margiti sõnul oli tegu tõelise moefotoga, nõustus ka Arne Niit. Xena ja Triinu pilt kiita ei saanud, nimelt peeti seda liiga pornograafiliseks, ma ei tea, kas ma päris nii ise arvan, kuid moefotost oli asi tõesti kaugel. Kõige kehvem pilt oli Anital ja Evelinil, kellest üks neiu ka välja langes.

Kuna Margit soovis eelkõige välja hääletada mõnda vanemat tüdrukut, kellel tõesti väga raske kui mitte võimatu nii hilises vanuses modellindusega alustada, siis tema oleks välja saatnud hoopis kellegi teise. Paraku jäi aga teiste žüriikliikmete otsus peale ja välja langes 16aastane Anita.

Kallis Buduaari lugeja, kas Sinu arvates on Anital tegelikult potentsiaali tulevikus modellindusega tegeleda?

Karin Karu