Suur trendiülevaade: meestemood kevad 2013

Suur trendiülevaade: meestemood kevad 2013

Buduaar toob sinuni suvised meestemoetrendid otse maailma moelavadelt!

Buduaar toob sinuni suvised meestemoetrendid otse maailma moelavadelt!

 

PASTELL

Õrnad kommivärvid, mis näevad päevitunud nahal eriti atraktiivsed välja, leidsid oma tee ka suvisesse meestemoodi. Glamuurset ja šikki riietumisstiili armastav meesterahvas võiks pastelsetest toonidest igal juhul kasu lõigata, sest need värvipaleti esindajad näevad päikeselisel hooajal alati värsked ja säravad välja. Eriti uhke ja silmapaistva komplekti saad, kui kombineerid pastellroosat, -kollast või -rohelist näiteks valge, pruuni, beeži või halliga.

Disainer: Aarti Vijay Gupta

 

MUSTVALGE SIGRI-MIGRI

Mustvalged lahendused mõjuvad alati stiilse ja maitsekana. Olenemata aastaajast ning üldkehtivatest moetrendidest tuleb klassikalise värvikombinatsiooni kasutamine nii lustakate printidena kui iseseisvalt kasuks igas olukorras. Seesuguse pilkupüüdva ja universaalse mustriga ülikond, mida võib kanda nii täiskomplektina kui ka eraldi, võiks olla esindatud ka eesti mehe riidekapis, sest originaalsus ja isikupära on miski, mida ühegi teatri- või ooperisaali toolide vahel kunagi liiga palju olla ei saa!

 

Disainer: Vicri


ŠIKK JA VÄRVILINE

Kerged värvilised noodid võiksid sel suvel endast märku anda iga mehe rõivastuses. Seda enam, et võimalusi oma esimese värvilise debüüdi tegemiseks on tõesti palju. Heade stiilikommete kohaselt võid särtsu andva elemendina kasutada näiteks vööd, lipsu, pintsaku alt paistvat särki või mustrilisi pükse. Pea meeles, et suured kirjud pinnad on meeste puhul alati riskantne valik, sellepärast ei ole mõtet otsida liiga julgeid lahendusi, sest oskamatult kombineeritud outfit ei kaunista kedagi.

Disainer: Ermenegildo Zegna

TÕSIELU HUUMOR

Sel suvel ei näita armsad ja humoorikad tegelased oma nägu vaid Jaapani koomiksites, vaid need löövad särama ka meeste triiksärgid ja muud casual-stiilis riided. Loomulikult ei ole see trend suunatud surmtõsistele moefanaatikutele, küll aga suudavad alati nooruslikud multifilmitegelased õnnelikuks teha ka korraliku huumorisoonega ja positiivse ellusuhtumisega meesterahva.

Disainer: Hironori Yasuda


EHI END ISIKUPÄRASEKS

Ei saa öelda, et aksessuaarid tugevama soo esindajatele täitsa võõrad oleksid, kuid glamuursete kuldkettide küljes rippuvad putukad ning teised loomad ja olendid võivad esmapilgul tunduda neile üsnagi võõrad. Sellegipoolest soovitab alati uuendusmeelne Vivienne Westwood kaunistada oma igapäevaseid rõivaid just selliste iluasjakestega. Ka meie ütleme oma „jah“ originaalsetele lahendustele stiilsete inimeste heaks!

Disainer: Vivienne Westwood


RAUDNE MOOD

Kas oled märganud, et järjest rohkem ja rohkem disainereid paneb oma kollektsioonides rõhku futurismile ja metalsele läikele? Nagu ikka, ulatuvad ka selle trendi juured naistemoodi, kuid sellele vaatamata kuuluvad kõige glamuursemad ja säravamad lahendused just meestele mõeldud arsenali. Lisa sinagi kerget sära oma argipäevale kuldsete jalavarjudega John Richmondi näitel! Või osutub valituks hoopis Lanvini hõbedane kostüüm?

Disainerid: Lanvin, John Richmond


VIHMAMANTEL

Kas armastad vihma või mitte, ei saa Eesti suvest ilma jahutava vihmata kuidagi rääkida. Niisiis soovitame sul halli päeva enda kasuks tööle panna ning tunda rõõmu millegi eriti praktilise kandmisest, nagu seda on vana hea vihmamantel. Tänavuseks suveks pakub kuulus mantlitootja Burberry laia valikut erksavärvilisi kilematerjalist trentše, mis kaitsevad ihu tuule ja niiskuse eest, kinkides silmale rõõmu ja kandjale stiilipunkte.

Disainer: Burberry 

 

ÕITSEV MEES

Nagu praktika näitab, võivad lillelised mustrid olla üsnagi mehelikud. Äärmiselt šikk ja argipäevaselt glamuurne print mõjub eriti võluvalt nii ülikondadel kui triiksärkidel. Isegi kõige tavalisemalt teksased muutuvad kauni lillemustri abil tundmatuseni. Pöördu inspiratsiooni saamiseks alati elegantse ja väljapeetud stiiliga Bottega Veneta suvekollektsiooni juurde, mis lisaks silmapaistvatele üksikesemetele õpetavad ka erivärviliste kangaste ja tekstuuride sobitamist.

Disainer: Bottega Veneta


SPORTLIK ELUSTIIL

Sportlikke mõjutusi võib kõrgmoes näha juba mitmendat korda, kuid selle suve eripäraks on nende ühendamine millegi klassikalise ja harjumuspärasega. Olümpiapisikust nakatunud mehed võiksid sellel hooajal otsida põnevaid lõikeid ja vastavaid värvilahendusi. Nendele, kes pole veel endas piisavalt kindlad ega ole täpselt selgusele jõudnud, millest üldse alustama peaks, soovitame pöörduda klassikaliste ülikondade poole ning miks mitte „lahjendada“ neid stiilsete lumivalgete tennistega!?

Disainerid: Louis Vuitton, Miguel Vieira


RAHVUSLIKUD MOTIIVID

Etnomustrid, narmad ja tikandid on ideaalsed suvekaaslased, mida saadavad kirjud värvilahendused. Kõige toredam on selle stiili juures see, et valikut jagub nii julgetele värviarmastajatele kui ka looduslike toonide pooldajatele. Näiteks pakub Dolce & Gabbana moemaja uuenduslikke ja julgemaid rahvuslikest motiividest inspireeritud look’e, Missoni peadisainerid aga piirduvad rahulike ja boheemlaslike komplektidega. 

Disainer:  Dolce & Gabbana 

Sarnased artiklid