SUUR ÜLEVAADE: sügisesed moetrendid!

Mehelikud jakid

Maskuliinsus on naistemoes tagasi. Veidi liiga suurena tunduvad jakid on sel sügisel eriti kuumad kombineerituna naiselike elementidega, nagu läikivad ülepõlvesaapad ja seksikad nahksed minikleidid. Mehelikke jakke ei tasu naiselikel naistel karta, sest tulemus on üldiselt väga šikk.

Kuninglikud kleidid

Kuninglike kleitide isa Alexander McQueen üllatab sel hooajal läbipaistva pitskleidiga, millele kaunistuseks lisatud jaanalinnusuled. Dolce&Gabbana disainiduo leidis seevastu inspiratsiooni muinasjuttudest. Kuninglikud kleidid võtavad küll kapis ohtralt ruumi, kuid ruumipuudus saab kaunist naiselikku kleiti kandes kuhjaga tasutud!

Hiiglaslikud karusnahad

Võlts või mitte – selles pole 2014. aasta sügisel küsimus! Pigem on rõhku pandud kasuka suurusele, selle hooaja lemmikkasukad on hiiglaslikud! Pikkus varieerub ultraminist alla põlve pikkusteni.

Metall

Metalliktoonid jätkavad oma võidukäiku ka sügishooajal. Leia üks pisike metalne detail või veel parem, kogu outfit! Süngete sügisilmadega tõstab selline moemäng hetkega tuju. Metalsed jakid, pusad, seelikud, püksid – valik on lai.

Nahksed riided

Kui ei ole proovinud, siis ei tea! Enamik naisi arvab, et nahkmaterjal on väga ebamugav, kuid sel hooajal tasub oma garderoobi kindlasti soetada mõni nahkne element. Olgu siis tegemist miniseeliku, laiemate nahkpükste või nahkse topiga. 

Maalitud kangad

Oi, kui naiselikult ja kunstipäraselt need mõjuvad! Kauneid lillemaalinguid näeb selle aasta sügiskollektsioonides tõeliselt laialdaselt. Lillemaaniasse on laskunud sellised suurnimed nagu Dolce&Gabbana, Burberry, Dior, Marc Jacobs, Oscar de la Renta ja Shiatsy Chen.

Kootud kangad

Mis on mõnusam, kui istuda külmal sügisõhtul kamina ees, juua punast veini ja mängida malet, soe, kootud kampsun või kleit seljas? Leia oma lemmik Balenciaga, Calvin Kleini, Chaneli, Balmaini, Kenzo või Miu Miu valikust!