Venus Williams’i uudne supertrendikas riidekollektsioon

Tennisestaar, kes juba pikka aega tenniseväljakutel kostüümidraamasid on tekitanud, pani oma ande nüüd tõeliselt proovile. Venus Williams lõi koostöös Steve&Barry'gaEleVen'i" nimelise riidekollektsiooni. Täpsemalt sisaldab see lisaks riietele ka aksessuaare ning jalanõusid. Riided on trendikad, mugavad ja sportlikud. Venus soovib välja tuua spordiriiete seksikama, sensuaalsema poole. Kõik hilbud maksavad alla 19.98 dollari. Odav kvaliteet on nimelt üks Steve&Barry's poeketi omapärasid! Mõne aja eest Sarah Jessica Parkeri poolt loodud kollektsioon Bitten oli sama soodne.

Venus tutvustab oma kollektsiooni erinevates Steve&Barry´s poodides juba alates viieteistkümnendast novembrist. Paljud autogrammi küsimas käinud inimesed on üllatunud lisaks ilusatele riieteele ka staari superpositiivsest iseloomust. „Tegemist on jätkuva kollektsiooniga,“ lubab Venus ise. Kollektsioonile on plaanis pidevalt uusi esemeid lisada.
Tundub nagu Hollywoodis oleks lahti läinud üks suur riiete disainimise hullus, kuid Venus võtab asja tõsiselt – detsembris lõpetab ta õpingud Fort Lauderdale'i kunstiinstituudis. Kes palju teeb, see palju jõuab!

Pilte kõikidest detailidest saab vaadata riidebrändi kodulehelt- http://www.elevenbyvenus.com/

 

Pilt: PNP/ WENN All Over Press
/Toimetas: Liisa Ennuste/