EBATRADITSIOONILINE KINGITUS, mis paneb saaja veel pikalt naeratama! KINGIIDEE!

Lisa kommentaar
EBATRADITSIOONILINE KINGITUS, mis paneb saaja veel pikalt naeratama!

Juba selle nädala lõpus seisab kalendris üks tähtis päev- emadepäev. Mida aga peale sooja kallistuse ja imeilusa kolme sõna “ma armastan sind”, kinkida, et see meenutaks kinkijat ja tooks meie saajale rõõmu iga päev?

Pole saladus, et tänapäeval on hinnatuim kink selline, mis on eelkõige vajalik! Kindlasti võiks see boonusena olla ka silmale ilus vaadata ehk miski, mis teeb südame soojaks ning tuleb samuti südamest. Oskad juba arvata, mis see olla võiks?

Otseloomulikult sokid, mida jalga tõmmates naertavad sinu kallid iga kord ja mõtlevad just sinule. Kas pole armas?

Tegemist on kingiga, mida on alati vaja, mis oleks lõbus ning hoiaks meid soojas. Viimast hindavad kindlasti nii emad kui ka vanaemad.

Kuna kokkusaamine on muutunud keeruliseks, on Sokisahtel sulle valmis pannud armsad kinkekarbid, mille saad oma vanaemale või emale üllatuseks saata! Kinkekarpe on valikus nii vanaemadele, kanaemadele kui ka kassiemmedele!

Tegemist ei ole tavaliste, ühevärviliste sokkidega, vaid lustlike ja stiilsetega, mida kaunistavad emadepäevateemalised sloganid nagu – “Aitäh!”, “Parim ema”, “Parim vanaema” jne.

Lisaks on valikus ka 7-päeva sokikarp, kust emad-vanaemad saavad terve nädala jooksul iga päev sokipakist ühe vahva sokipaari võtta!

Miks sokid on parim kingitus?

Neid läheb alati vaja

Nad sobivad alati!

Hoiavad jalad soojas!

Meenutavad kinkijat pikka aega!

Lõbusad sokid teevad tuju heaks!

Kes pelgalt sokke kinkida ei soovi, see võib lisaks valmistada ka ühe erilise koogi! Sokisahtli tiimil on tähtsa pidupäeva puhul jagada ka põnevaid koogiretsepte, mida saad vaadata SIIT!