Ukrainlanna Liubov Konovaluk selgitab: viis põhjust püsimeigi tegemiseks

FOTO

Bombshell ilusalongis pakub püsimeiki ukrainlanna Liubov Konovaluk. Liubov jõudis Eestisse 3. märtsil. Ta meenutab, et pidi kodunt lahkuma väga kiirelt, võttes kaasa vaid 5-aastase tütre, dokumendid ja väikse spordikoti, kus olid asjad, millega tööd teha. Ta eesmärgiks oli leida kiiresti töö, ehkki Ukrainast tulnuna võõral maal pole see lihtne. Ta rõõmustab, et Bombshelli ilusalongi meeskond on väga toetav, seal töötavad lahked inimesed ja ta on neile tänulik. Liubov selgitab, mis on viis põhjust, miks tasub mõelda püsimeigi tegemisele.

Näed alati täiuslik välja
 
Liubov sõnab, et püsimeik võimaldab säilitada täiuslik välimus ööpäevaringselt. Näed alati hea välja – nii tööl kui kodus. Lisaks on püsimeik absoluutselt veekindel, nii et näed kaunis välja ka ujudes.
 
Säästad aega
 
Tänapäeva naistel on väga palju tegemisi. Tänu püsimeigile ei pea mitu korda päevas huuli ja silmi värvima ega hommikuti aega meigile kulutama.
 
Näed noorem välja
 
Püsimeik aitab muuta näojooned heledamaks ja selgemaks ning peidab naha vananemise märke. Tänu sellele on nägu noor ja värske.
 
Ei pea muretsema allergiate pärast
 
Paljud inimesed on kosmeetikatoodete vastu allergilised. Püsimeik lahendab selle probleemi.
 
Annab kulmudele, ripsmetele ja huultele parema kuju
 
Püsimeik annab huultele, kulmudele ja ripsmetele ilusama kuju. See aitab visuaalselt ripsmeid tihendada, muuta huuled volüümikamaks. Lisaks saab nägu muuta sümmeetrilisemaks.

Liubov räägib järgmises ajakirjas Buduaar oma emotsionaalse loo, kuidas ta 5-aastase tütrega Eestisse põgenes ja siin uut rahulikku elu alustas.