VIDEO! NIPINURK: Rachel Pringle Urbi kolm nõuannet paaridele

Tiit Trofimov ja Rachel Pringle Urb
Tiit Trofimov ja Rachel Pringle Urb — FOTO: Virko Veskoja

Ameerika näitleja, kirjanik, modell ja coach Rachel Pringle Urb usub, et kui armastame iseennast, mõjutab meie energeetiline jälg kõike, millega kokku puutume. Rachel peab oma missiooniks juhatada inimesed nende sügavama eesmärgi juurde, mis annab võimaluse elada oma unistuste elu. Ta jagab kolm nõuannet paaridele püsimaks ühenduses ja armastatuna.

Rachel sõnab, et kui inimesed uude suhtesse astuvad, on alguses kõik põnev, aga see uus on vaid teatud aja. Suhtes on aga vaja enese täielikku väljendamist ja õppida, kuidas seda teadlikult teha. Kõik saab alati alguse suhtlemisest ja tundest, et sa ei tohi ennast väljendada. Sedasi aga muututakse aja jooksul aina kinnisemaks. „Kui me pidevalt tõtt räägime, on see üks vabastavamaid ja virgutavamaid tundeid. See elavus, mida otsime, võib tulla välja ka pikaealistes ja jätkusuutlikes suhetes kui väljendame ja vabastame endid tõega,“ räägib ta ja lisab, et meie kõigi jaoks on väga oluline õppida suhtlema, sest see, mis meid tegelikult takistab, on see, et me ei tea, kuidas end täielikult väljendada.

„Minu arvates on see kõige keerulisem, et kui me ei tunne end nähtuna, vastu võetuna, kuulatuna või armastatuna. Ja tihtipeale on inimestel ettekujutus sellest, milline suhe peaks välja nägema. Kui minnakse kellegi teise juurde, on põhjuseks see, et tahetakse tunda, olla nähtud, vastu võetud või kuulatud,“ leiab Rachel.

Racheli 3 nõuannet paaridele püsimaks ühenduses ja armastatuna:

Leida oma vaimne praktika. Leia iga päev midagi, mida saad ühendada oma hinge ja südamega ning jumalikkusega.

Õppida andestama ja vabandama, sest me kõik teeme vigu. Viha pidamine on lihtsalt ühenduse katkemine.

Najatu armastusele. Lihtne on valule najatuda, aga õpi najatuma armastusele.