STILIST JANA HALLAS pani uue äri püsti! Pildid!

STILIST JANA HALLAS pani uue äri püsti! Pildid!

Stilisti ja laulusõnade autorina tuntud Jana Hallas (45) on enda jaoks avastanud uue ja põneva kire, milleks on lastele omanäoliste rõivaste disainimine. Jana lõi oma rõivabrändi nimega “Fashionations”, mis on inspireeritud tema pojast, kellele ta sobivaid riideid poest ei leidnud. Tänaseks on Jana valmis saanud ka oma esimese kollektsiooni.

Stilisti ja laulusõnade autorina tuntud Jana Hallas (45) on enda jaoks avastanud uue ja põneva kire, milleks on lastele omanäoliste rõivaste disainimine. Jana rõivakollektsioon on inspireeritud tema pojast, kellele ta sobivaid riideid poest ei leidnud. Tänaseks on Jana valmis saanud ka oma esimese kollektsiooni.

Jana on stilistikat alati armastanud ja kui siiamaani sobitas ta kokku poest leitud rõivaid, siis nüüd teeb ta kõik algusest lõpuni ise valmis. “Kui minu poeg oli umbes kolmeaastane, ei suutnud ma talle mitte kusagilt sellist kõrge kaelusega pulloveri leida, mis minu maitsemeelt rahuldaks. Lisaks soovisin, et tal oleks väike villane mantel ning läkiläki. Sain lõpuks komplekti enam-vähem kokku, kohandasin, stiliseerisin esemeid veidi ise ümber ja tulemuseks oli selline vahva nostalgiahõnguline komplekt. Sellest komplektist tulenevalt hakkas mõte liikuma,” kirjeldab Jana, kuidas temast lasterõivaste disainer sai.

Jana eesmärgiks on miksida nostalgilisi lasterõivaid tänapäeva moega. “Minu esimeses kollektsioonis on läbivateks märksõnadeks nostalgia ja nii-öelda oversize‘d riided. Segan omavahel 70ndate moodi, natuke isiklikku nostalgiat ning ülimoodsat ja tulemuseks on selline pisut eklektiline disain, mis torkab silma pisut teise nurga alt. Ma ei taha volange ega lilletikandeid tüdrukutele ega roosat,” tõdeb Jana.

Jana disainib rõivad võttes arvesse ka laste vajadusi ja seda on oma poja pealt lihtne näha. “Mõtlen kõik detailid läbi ja minu eesmärgiks ei ole jälgida üksnes moodi, vaid ka rõivaste funktsionaalsust. Reeglina kasutan täisvillast kangast, vooder on enamjaolt puuvillane,” räägib Jana.

Näidised saabuvad lähipäevil müüki Foorumi keskuses asuvassse kauplusesse “The Children’s Room”.

Kes soovib Jana lasterõivastekollektsiooni kohta lisainfot, siis seda saab siit.

Vaata rohkem pilte allpool olevast galeriist!