Ema viis 13-aastase ülekaalulise poja maooperatsioonile

6 kommentaari
Ema viis 13-aastase ülekaalulise poja maooperatsioonile

Ülesöömine on heaoluühiskonnas levinud haigus, mille alla kannatavad paljud lapsed ja teismelised. Kuigi süüa on väga nauditav, ei taha keegi meist siiski suur ja ülekaaluline olla. Kui magu on välja veninud ja toitumishäired ei allu enam distsipliinile, on üks võimalik lahendus maooperatsioon. Üldjuhul seda siiski lastele ei tehta. 19. jaanuari Oprah`saates jälgivad kaamerad ühe 13-aastase poisi teekonda Mehhikosse moaoperatsioonile. Miks tüdruku ema otsustas sellise tee valida poja päästmiseks?  Saatekülalisteks on lisaks veel arstid ja inimene, kes 5 aasta eest teismelisena sama operatsiooni läbis. Kas maooperatsioon on õige või vale otsus? Vastuse annab Oprah 19.jaanuari saade.

Ülesöömine on heaoluühiskonnas levinud haigus, mille all kannatavad paljud lapsed ja teismelised. Kuigi süüa on väga nauditav, ei taha keegi meist siiski suur ja ülekaaluline olla. Kui magu on välja veninud ja toitumishäired ei allu enam distsipliinile, on üks võimalik lahendus maooperatsioon. Üldjuhul seda siiski lastele ei tehta.

19. jaanuari Oprah`saates jälgivad kaamerad ühe 13-aastase poisi teekonda Mehhikosse moaoperatsioonile. Miks otsustas ema sellise tee valida poja päästmiseks? Saatekülalisteks on lisaks veel arstid ja inimene, kes 5 aasta eest teismelisena sama operatsiooni läbis. Kas maooperatsioon on õige või vale otsus? Vastuse annab Oprah 19. jaanuari saade.