Oprah 2.02: Õudused, mis juhtuvad, kui sa magad…

Kindlasti oled kuulnud kuutõbistest ja võib olla oled isegi nendega kokku puutunud. Uneskõndimine pole kaugeltki kõik, mis magades inimesega juhtuda võib. 2. veebruari Oprah saates, mida näed kell 19.30 Kanal11s, kuuled ja näed uskumatuid lugusid vägagi imelikest ja ohtlikest asjadest, mis inimesega magades juhtunud on. Dr. Oz`i külalisteks on inimesed, kes elavad pidevas hirmus magamamineku ees. Selles saates näeb ka üht unetut, kes pole 5 ööpäeva maganud ja kes jagab videopäeviku vahendusel oma muresid ja rõõme.

Kindlasti oled kuulnud kuutõbistest ja võib olla oled isegi nendega kokku puutunud. Uneskõndimine pole kaugeltki kõik, mis magades inimesega juhtuda võib.

2. veebruari Oprah saates, mida näed kell 19.30 Kanal11-s, kuuled ja näed uskumatuid lugusid vägagi imelikest ja ohtlikest asjadest, mis inimestega magades juhtunud on. Dr. Oz`i külalisteks on inimesed, kes elavad pidevas hirmus magamamineku ees. Selles saates näeb ka üht unetut, kes pole 5 ööpäeva maganud ja kes jagab videopäeviku vahendusel oma muresid ja rõõme.