Oprah uus hooaeg Kanal11-s. Täna õhtul jätkub Whitney Houstoni jahmatav ja siiras lugu

Oprah uus hooaeg Kanal11-s. Täna õhtul jätkub Whitney Houstoni jahmatav ja siiras lugu

Whitney Houston on müünud üle 170 miljoni albumi, singli ja video. Uus Oprah show telehooaeg Kanal11-s algas eile Houstoni jahmatava ja siira intervjuuga. Viimased 7 aastat on avalikkus ainult spekuleerinud tema eluga seotud seikadel. Oprah ja Whitney vestlesid New Yorgi Town Hallis. Kel eilne saade nägemata jäi või kes soovib seda lugu edasi kuulata, need on oodatud täna taas teleri ette.

Whitney Houston on müünud üle 170 miljoni albumi, singli ja video. Uus Oprah show telehooaeg Kanal11-s algas eile Houstoni jahmatava ja siira intervjuuga. Viimased 7 aastat on avalikkus ainult spekuleerinud tema eluga seotud seikadel. Oprah ja Whitney vestlesid New Yorgi Town Hall’is. Kel eilne saade nägemata jäi või kes soovib seda lugu edasi kuulata, need on oodatud täna taas teleri ette.

Teisipäeval kell 18.00 on Kanal11-s eetris Whitney Houstoni intervjuu teine osa, kus ta räägib oma 14-aastase abielu lõppemisest Bobby Browniga, Michael Jacksonist ja uimastitest. Whitney esitab laulu oma uuelt albumilt “I Look To You”.