PÄEVA LOOK: Mariliin Saar

Mariliin Saar lõpetab praegu Tallinna Ülikoolis psühholoogia eriala. Töökohustuste tõttu on ta viimasel ajal sunnitud ühe enam nii-öelda kohvris elama. Viimastel aastatel on ta aina rohkem hakanud huvituma etoloogiast, ajaloost, erinevatest religioonidest ja filosoofiast. ''Eetilistel, tervislikel ja keskkondlikel põhjustel väldin loomseid toiduaineid, riideid, aksessuaare, loomade peal testitud kosmeetikatooteid. Siiski veel kasutan tihtipeale loomseid materjale oma stilistika töös, aga üritan üha enam liikuda selle poole, et neid ma materjale oma töös ei propageeriks. Hetkel see veel suhteliselt keeruline, sest mainekad brändid kasutavad väga palju nahast tooteid, villa ning karusnahka,'' räägib oma eelistustest Mariliin.


Mariliin Saar lõpetab praegu Tallinna Ülikoolis psühholoogia eriala. Töökohustuste tõttu on ta viimasel ajal sunnitud ühe enam nii-öelda kohvris elama. Viimastel aastatel on ta aina rohkem hakanud huvituma etoloogiast, ajaloost, erinevatest religioonidest ja filosoofiast. ”Eetilistel, tervislikel ja keskkondlikel põhjustel väldin loomseid toiduaineid, riideid, aksessuaare, loomade peal testitud kosmeetikatooteid. Siiski veel kasutan tihtipeale loomseid materjale oma stilistika töös, aga üritan üha enam liikuda selle poole, et neid ma materjale oma töös ei propageeriks. Hetkel see veel suhteliselt keeruline, sest mainekad brändid kasutavad väga palju nahast tooteid, villa ning karusnahka,” räägib oma eelistustest Mariliin.

Mariliin Saar / 28 / stilist

Fotol kannan:

Mantel: Mango suit

Top: Zara

Šortsid: Lacoste

Vöö: Motivi

Kaelakee: vintage

Kingad: Reed Krakoff

Lemmik ilutoode: Clinique Superbalanced jumestuskreem

Viimane moeost: Amanjeda suveekleit

Parim šoppamise koht: eelistan kodumaiseid kvaliteetseid väiketootjaid ja disainereid ning vintage poekesi, seega Tallinnas külastan tihti just väikebutiike. Suhtlen kohalike disainifirmadega, kelle toodangu kvaliteeti tean usaldada nagu Marimo, Amanjeda, Pohjanheimo jpt.

 

 

OSALE RUBRIIGIS: Saada fotod (1 portree ja 2-3 täispikkuses) ja vastused (enda lühikirjeldus, vanus, mida fotol kannad, lemmik ilutoode, viimane moeost, parim šoppamise koht) aadressil [email protected]