PÄEVA LOOK: Mirjam Veisner

Mirjam Veisner on loominguline naine. Tema on ka mitmete Buduaari fotode taga, Mirjam on nimelt fotograaf. Tema on naine, kes ei karda endale lõigata lahedaid, pool - pead - siilikas stiilis soenguid, vahel värvib ta juuksed siniseks või roosaks ja enamasti ajab ta linna peal kiireid asju ilma meigita, mugavais, kuid lahedais rõivais! Püüdsime Mirjami tänaval kinni ülimalt coolis outfitis - Batmani T-särk jaboyfriendi teksad, nii näeb paljusid naisi näiteks NYC'i tänavatel.


Mirjam Veisner on loominguline naine. Tema on ka mitmete Buduaari fotode taga, Mirjam on nimelt fotograaf. Ta on naine, kes ei karda endale lõigata lahedaid, pool – pead – siilikas stiilis soenguid, vahel värvib ta juuksed siniseks või roosaks ja enamasti ajab ta linna peal kiireid asju ilma meigita, mugavais, kuid lahedais rõivais! Püüdsime Mirjami tänaval kinni ülimalt coolis outfitis – Batmani T-särk ja boyfriendi teksad, nii näeb paljusid naisi näiteks NYC’i tänavatel.

Mirjam Veisner / 29 / fotograaf

Fotol kannan:

Pluus: Terranova

Püksid: New Yorker, boyfriendi stiil

Kaabu: New Yorker

Päikeseprillid: New Yorker

Plätud: Reebok, said ostetud kuuma ilmaga, kui olid parasjagu jalas väga ebamugavad kingad. Nii need plätud mu garderoobi sattusidki!

Lemmik ilutoode: Bed Head juukselakk, Garnieri Pure Active BB kreem, Garnieri koorija

Viimane moeost: Boyfriendi stiilis teksad

Parim šoppamise koht: Kiirmoe kauplused ja kaltsukad!