Reklaam sulgub sekundi pärast

JÜRI RATAS ANDIS oma abikaasale avaliku lubaduse

Buduaar

Ratas

Poliitik ja nelja lapse isa Jüri Ratas andis vastuse Kaja Kallase kriitikale ning ühtlasi sai sellega antud lubadus ka oma abikaasa Karinile.

"Hea peaminister! Mul ei olnud heategevuslikus saates osaleda piinlik ja loodetavasti ei olnud mind liialt valus vaadata ka televaatajatel. Aga paljud tunnid ja päevad tulid tõesti pere arvelt ja sellest on muidugi kahju. Küll aga on Karinil täna mees, kes tunneb end tõesti hästi ning on paremas vormis ja tervem kui veel kuu tagasi. Kavatsen need kaotatud tunnid kompenseerida oma kallile abikaasale Karinile ja lastele aastatega," lubab Ratas.

Kaja aga tõdeb, et temal oleks olnud väga raske Jüri abikaasa Karini olukorras olla: "Hea Jüri! Te tantsisite väga hästi. Tõesti olid teinud tublit tööd ja saanud väga keerulised tantsud selgeks. Nagu sulle ka ütlesin alguses, et olen heas mõttes kade, et saad nii ägedas projektis osaleda. Küll aga vaatasin su tegemisi selle pilgu läbi, et mul oleks oma abikaasat teisele naisele luuletusi pühendamas või hilisõhtul koos teise naisega erootikafilmi vaatamas või nagu sa ise ütlesid oma elu kõige sensuaalsemat/intiisemat tantsu tantsimas teise naisega väga ebamugav vaadata. Aga inimesed ja suhted ongi erinevad, vaatasin puhtalt läbi abikaasa prisma kui mina oleks pidanud olema tema asemel, oleks see mulle olnud piin. Palun vabandust kui see sind riivas. Veel kord tantsisite väga hästi."