Reklaam sulgub sekundi pärast

JESPER PARVE kurvastavast uudisest: kannatajaks jäävad need armsad lapsed

Buduaar

Jesper
pilt: erakogu

Pereisa Jesper Parve tunnistab, et eilne päev oli tema jaoks ääretult raske ning põhjus on kurvastav.

"Eile oli üks ütlemata raske päev
Meie koolipere suur-suur töö, vaev, 50 000 eurot ja juba nii kindel tulevik lendas ühe kriipsuga vastu taevast. Kahjuks päeva lõpuks jäävad kannatajaks need armsad lapsed, kes siin Vabakoolis õpivad ja kasvavad, ning need pered, kes on unistanud siin metsade vahel oma tulevikust. Sest võib juhtuda, et peagi ei ole neil enam kohta, kus koos käia. Ütlen ausalt, minu mõistus on otsas kuidas edasi ... .
Tean, et mu sõprade-tuttavate hulgas on minust palju targemaid, inspireeritumaid ja rohkemate võimalustega inimesi, kellele läheb see, mis me siin teeme südamesse. Kuulan kõik teie ideed ära ... .
Siseminister Lauri Läänemets: "Me leppisime kokku, et teeme ettepanekud, kuidas Eesti elu erinevates maapiirkondades edendada ja aidata. Seal oli väga olulisi ettepanekuid ja mul on kahju, et see selliselt, suhteliselt läbimõtlematult maha kriipsutati. Näiteks praegu on oht, et Hiiumaa Vabakool järgmisel aastal lõpetab tegevuse, sest ka nende tegevustoetus tõmmati maha," rääkis ta."

 

Eile oli üks ütlemata raske päev:( Meie koolipere suur-suur töö, vaev, 50 000 eurot ja juba nii kindel tulevik lendas...

Posted by Jesper Parve on Thursday, December 8, 2022