Reklaam sulgub sekundi pärast

KEIT PENTUS-ROSIMANNUS avaldas, kuidas tema pisitütar prantsusekeelses lasteaias hakkama saab

Buduaar

Keit Pentus-Rosimannus abikaasa ja tütrega
Keit Pentus-Rosimannus abikaasa ja tütrega — FOTO: Marilin Leenurm

Möödunud aasta sügisel andis Keit Pentus-Rosimannus teada, et tema ja Rain Rosimannuse pisitütar Iti Loretta läheb prantsusekeelsesse lasteaeda.

Esialgu oli naise suurim hirm, et tütar ei leia prantsusekeelses keskkonnas endale mängukaaslasi, ent see hirm kadus juba esimestel nädalatel. 

"Kõige rohkem pelgasin, et terves lasteaias ei ole kedagi, kes eesti keelest aru saab ja Iti Loretta katkematu soov endale vestluspartneteid leida ja pidevalt arutada kõige üle, mis uus ja huvitav, saab äkki tagasilöögi. Selgus aga, et ta on oma järjekindlusega suutnud esimese kahe nädalaga õpetajatele ise esimesed eestikeelsed väljendid ja fraasid selgeks õpetada ja kui nii edasi, siis ei imestaks, kui varsti leidub rühmas teisigi, kes prantsuse keele kõrval eesti keelt omandama hakkavad," ütles Keit möödunud aasta sügisel.

Kuidas aga väikesel Iti Lorettal täna lasteaias läheb? " Pabistasin, et kas pikk jõulupühade paus tähendab, et Luksemburgis algab kogu lasteaiaga kohanemine algusest. Aga väike vapper tegelane embas nädala algul rühma saabudes alustuseks kõiki rühmakaaslasi ja lõpetas täna nädala reipalt rühmaukselt lehvitades ja “Au revoir!” hõigates," kirjeldab Keit, kui vahva väike neiu Iti Loretta on.

Lõpetuseks ütleb ta veel: "Tunne on, nagu oleks ise eksamil viie saanud."

Keit Pentus-Rosimannuse tütar
Keit Pentus-Rosimannuse tütar — FOTO: Keit Pentus-Rosimannus/Instagram