GETHEL BURLAKA AVALDAS tõe, mida ka paljud teised emad mõelnud on

GETHEL BURLAKA AVALDAS tõe, mida ka paljud teised emad mõelnud on
erakogu

Lauri Pedaja ja tema kihlatu Gethel Burlaka said maikuu esimestel päevadel esmakordselt lapsevanemateks. Perre sündis tütar Aria, kes tänaseks veidi üle kahe kuu vanune on.

Hiljuti pani Gethel sotsiaalmeedias kirja read, mida on mõelnud ka paljud teised noored emad ning millega nad samastuvad.

Gethel rääkis, et viimased kaks nädalat on Aria nõus olnud ainult tema peal või kandekotis magama. Kui ta aga üks päev lapse enda pealt ära tõstis ja Aria edasi magas, siis taba Gethelit nii palju veidraid emotsioone.

“Mul oli võimalus vabalt omi asju teha, aga ma tundsin meeletuid süümekaid. Kui ta Lauril kotis magab, siis ma midagi sellist ei koge. Ulmeline armastus on selle pisikese hinge vastu ja ma tahan talle iga hetk enda või Lauri lähedust ning armastust pakkuda.

Ja ma leian, et see on täiesti normaalne. Ma ei usu sellesse, et selles vanuses last saaks kuidagi ära hellitada. Ta vajabki kuhjaga meie hellust ja lähedust. Ja kui sa oled sama meelt ja keegi püüab sulle vastupidist väita, siis käigu ta kuu peale. Üleüldse sinu laps, sinu valik. Lõpuks tead sina kõige paremini, mis sulle ja sinu pisikesele sobib.”

Sarnased artiklid