GETHEL BURLAKA TUNNISTAS valusat tõde oma teismeea osas

kuvatõmmis

Buduaar

Lauri Pedaja kihlatu ja pisitütre ema Gethel Burlaka tõdeb, et tema elu ei ole alati sugugi nii lihtne ja ilus olnud. Teismeeas tundis Gethel rusuvat tunnet iseenda sees ja see tekitas talle palju valu.

“Mis on minu elu eesmärk? Kelleks ma saada tahan? Olen nende küsimustega maadlemisele oma elu jooksul palju aega kulutanud, pead vaevanud. Nõnda, et kohe valus hakkab. Teistmeeas oli nii rusuv vaadata, kuidas teistel on suured tulevikuplaanid, ent minul ei mingit säärast huvi ühegi valdkonna vastu, et sellega süvitsi tutvuma hakata,” tunnistab naine.

Ajaga on Gethel aga jõudnud arusaamisele, et elus ei peagi kõik asjad 100% paigas olema. “Täna mõistan, et elu eesmärk on üldiselt inimesena areneda. Füüsilisel, spirituaalsel, intellektuaalsel, loomingulisel ja teistel tasemetel. Tee seda, mida armastad ja ole uudishimulik ning pane oma potentsiaal proovile. Täna ma väga naudin, et saan oma elu laia ringiga jagada. Minu hinge täidab see, et ma saan jagada oma kogemusi, uskumusi ja hoiakuid ning inimesi seeläbi inspireerida. Ma olen kasvanud ebakindlast ja depressiivsest neiust naiseks, kes on iga päevaga aina julgem, enesekindlam, uudishimulikum, tugevam, targem ja teadlikum. Võimas, kui läbi minu tegemiste keegi teinegi endas neid omadusi kasvatab,” sõnab ta.

Gethel lisab veel: “Äge on mõelda, kust ma tulen ja kuhu olen jõudnud. Ma ei ole kõrge kraadiga haritud, maailma läbi rännanud, ma ei teeni üüratuid numbreid raha või pürgi kõrgele karjääriredeli tippu. Aega on ka kõigiks nimetatuteks, aga ma olen väga rahul sellega, millises kohas ma täna olen.”

https://www.instagram.com/p/CRbndkyrm1c/