RABAV KAADER: UHKE BEEBIKÕHUGA Anni Rahula tegi Maijooksul naistele silmad ette

Buduaar

Anni Rahula

Peagi teistkordselt emaks saav Anni Rahula on alati sportlik olnud.

Nüüd aga otsustas tegus naine, et soovib end ka kasvava beebikõhuga sportlikus mõttes proovile panna ning just täpselt seda ta ka tegi.

Anni annab sotsiaalmeediasse tehtud postituse vahendusel teada, et ta võttis osa laupäeval toimunud legendaarsest naistele suunatud Maijooksust.

"Meie laupäev! Rubi jooksis oma 300m (no ma jooksin temaga kaasa, kuna rahvast oli rohkelt) ja mul sai 7km tunniga läbitud - nagu aru saada, siis sai joostud ja kõnnitud ka ... ma arvan, et viimane jooks ka mul enne sügist.
Ühtegi “palli” ma ei kohanud, aga see ongi väga okei, sest raseduse ajal liikumine (eelistused, mida teha, kus, kui pikalt jne.) on väga individuaalne. Vahepeal isegi mõtlesin (just stardis, kui kõik koos olid), et nii kitsasse kohta küll poleks pidanud end tooma ... teised vast targemad!

Mul tegelikult hea meel, et laps näeb seda, kuidas vanemad on aktiivsed ja tal endal ehk kasvab ka see pisik, et minna tulevikus ikka jooksma ja tõusta diivanilt, kui teinekord ka ei viitsi. Eeskujuks olemine on ka täitsa motiveeriv," tõdeb kaunitar.