UKU AROPI LAPSEOOTEL pruut: “Mu mentaliteet oli see, et ma ei taha lapsi”

UKU AROPI LAPSEOOTEL pruut: “Mu mentaliteet oli see, et ma ei taha lapsi”
Jaanika Vink/Instagram

Muusik Uku Arop teatas maikuu alguses, et ta saab peagi esmakordselt isaks – mehe pikaaegne kallim Jaanika Vink on lapseootel. 

Jaanika aga tõdeb, et pikka aega oli ta üsnagi veendunud, et lapsi ta üldse saada ei kavatse. Nimelt uuriti kaunitarilt, kas ta on alati emaks tahtnud saada ning vastus oli eitav.

“Ütlen ausalt ära, et väikesest peale oli minu mentaliteet see, et ma ei taha lapsi ega abielluda jne. Aga see tuli lihtsalt sellest, et mul polnud kunagi eeskuju ja kõik suhted, mida mina nägin kõrvalt, olid väga mürgised ja ma mõtlesin alati, et miks nad veel lapsi ka saavad. Minu jaoks oli alati mõte, et laps on väga suur vastutus, mitte pluti-pluti ja sul peab olema väga hea suhe oma kaaslasega juba enne lapse saamist ja isegi kui suhe katki läheb, ei kisuta last sinna sisse. Ma pole kunagi saanud aru sellest, kui keegi ütleb, et peavad lapse pärast koos olema. See on kõige haigem asi maailmas. Kui suhe ei toimi ja teil on laps, peab just kiiremini lahku minema. Laps on õnnelik, kui vanemad on õnnelikud,” tõdeb naine.

Jaanika jätkab: “Ja kuhu ma tahtsin jõuda, oli see, et ma ei ole unistanud emaks saamisest, sest kartsin, et ma teen väga palju vigu, kuid ma olen väga enesekindel nii endas ja veel rohkem Ukus, sest me oleme väga palju õppinud oma vanematelt ja elust enesest, kuidas olla ja mitte olla. Tean, et oleme targemad, meie suhe põhineb väga pikal ja sügaval sõprusel ja ma ei teeks mitte kunagi seda teekonda kellegi teisega läbi. Nüüd võin öelda, et ootan väga seda aega ja ei jõua oodata, et saaksin kasvada koos enda puuksuga ja teda õpetada ja toetada ja talle pinda käia,” nendib Jaanika.

Sarnased artiklid