Gallup: mis on pannud sind saladust välja lobisema?

Gallup: mis on pannud sind saladust välja lobisema?

Oletame, et su hea sõbranna rääkis sulle täna, et ta pettis oma meest. Või su teine hea sõbranna usaldas sulle saladuse, et ta varastas midagi teie ühiselt tuttavalt. Saladusi on igasugused – häid ja halbu; selliseid, mida tuleb hoida põhimõtte pärast; ja selliseid mille väljarääkimine võib väga palju kellegi elus muuta.  Kas sa oled lojaalne, kui keegi palub sinult, et see jutt jääks ainult sinu ja tema vahele? Ja kust läheb sinu lojaaluse piir? Kindlasti leidub midagi, mis paneb sind saladust välja rääkima? Näiteks elektritool? Või see, kui see sama inimene sind reedab? 

Oletame, et su hea sõbranna rääkis sulle täna, et ta pettis oma meest. Või su teine hea sõbranna usaldas sulle saladuse, et ta varastas midagi teie ühiselt tuttavalt. Saladusi on igasugused – häid ja halbu; selliseid, mida tuleb hoida põhimõtte pärast; ja selliseid, mille väljarääkimine võib väga palju kellegi elus muuta.  Kas sa oled lojaalne, kui keegi palub sinult, et see jutt jääks ainult sinu ja tema vahele? Ja kust läheb sinu lojaaluse piir? Kindlasti leidub midagi, mis paneb sind saladust välja rääkima? Näiteks elektritool? Või see, kui see sama inimene sind reedab? 

Ja üldse, kas sõbra saladus on vaid see lause, mille kohta ta ütleb: “palun ära kellelegi räägi,” või on saladus tunnetuse küsimus?

Jaga kommentaariumis oma kogemust ja osale ka gallupis. Kuna meie kommentaariumis saab sõna võtta anonüümselt, siis võid meiega ka mõnda aegunud või huvitavalt saladust jagada :)