Evelyn Minn- nüüdsest julgema dekolteega!


Kindlasti on kõik kuulnud skandaalsest raadiomängust Superrinnad, kus võitja saab endale Hommikuprogrammis uued rinnad. Nüüd  sai saade endale järje- Rinnad2 ning selgunud on ka juba uus võitja!
7. novembri hommikuprogrammis loositi välja  kümme finalisti. 11.novembri hommikul selgus võitja, kelleks oli seekord Evelyn Minn Keilast.

Kindlasti on kõik kuulnud skandaalsest raadiomängust Superrinnad, kus võitja saab endale Hommikuprogrammis uued rinnad. Nüüd  sai saade endale järje- Rinnad2 ning selgunud on ka juba uus võitja!


7. novembri hommikuprogrammis loositi välja  kümme finalisti. 10. novembril kogunesid kõik kümme finalist ning iga finalisti käest küsiti paar lihtsat küsimust.
11.novembri hommikul selgus võitja, kelleks oli seekord Evelyn Minn Keilast.


Evelyn on 30-ne aastane naine, kel kodus 4 aastane pisitütar. Evelyn on lahutatud ja töötab ühes transpordifirmas personalijuhina.


Evelyn usaldatakse  kliiniku Clinica doktor Peep Pree õppinud käte alla, kus ta saab endale uhiuued rinnad!


Miks Te soovisite osaleda konkursil?


Konkursist osavõtt oli täiesti juhuslik. Kuna kuulan hommikuti alati autosõidu ajal Sky+i ja olin teadlik, et selline mäng toimub, siis otsustasingi helistada. Loomulikult ei helistanud ma ainult sellepärast,  et kas saan liinile. Mõtetest oli juba ammu läbi käinud, et kui oleks kuidagi võimalik rinnapartiid parandada, teeksin seda, aga see oli ainult mõtetes, kuna teadsin, et see ei ole eluküsimus ja sellepärast nüüd eraldi raha koguma kindlasti ei hakkaks.


Mis muutub Teie elus tänu suuremale rinnapartiile?


Minu elus muutub kindlasti see, et mul on võimalik kanda selliseid riideid, mis mulle meeldivad ja tunda seejuures ennast mugavalt ja hästi. Kindlasti tuleb juurde veel rohkem enesekindlust, kui mul praegu on. Ja kindlasti mõjutab see ka minu seksuaalelu, ei saa salata.


Kas Suured rinnad aitavad tõusta karjääriredelil ja edendada isiklikku elu?

See, kas suuremad rinnad mõjutavad ka töösuhteid, arvan, et need kaks asja ei ole omavahel kuidagi seotud. Siiani olen ka sellise kehaga suutnud ennast maksma panna ja tõusta teatud positsioonile. Isikliku elu suhtes ei oska veel midagi öelda, aga eks seda ole siis näha.


Kas kunagi on tehtud märkusi, et Teil on liiga väikesed rinnad?


Märkusi otseselt ei ole tehtud, aga eks lähedaste inimestega on ikka juttu olnud. Eeskujusid ei oska samuti tuua. Kindlasti ei soovi ma midagi erilist vaid lihtsalt tõsta rinda ( on ju ilmselgelt teada, et peale rinnaga toitmist enamustel naistel rinnad vajuvad ära) ja  oma A korvi suurendada B korviks.


Kui on võimalust, kas Te muudaksite veel midagi oma välimuse juures ilulõikuse abil? Kui jah, siis mida täpsemalt ja miks?


Peale seda mängu on mitmed küsinud, et mis ma veel muudaksin. Vastaksin, et ilulõikuse abil ei muudaks ma rohkem mitte midagi. ülejäänud keha annab juba vormida trenni ja toitumisega.


Kuidas suhtuvad Teie pere ja lähedased-sõbrad uudisesse?

Pere ja lähedased on väga sõbralikud ja suhtuvad ülimalt positiivselt. Isal küll olid alguses teatud kahtlused, kuid kui talle ära sai seletatud, et midagi imelikku see ei ole ja midagi tohutult erilist ei kavatse endaga ette võtta, siis oli ka tema sellega päri.Kas pärast operatsiooni võib Teid kohata julgema dekolteega?


Kindlasti võib kohata julgema dekolteega, aga kindlasti mitte tööl. Eriti oodatud on suvi..


Mida teete esimesena, kui olete suured rinnad saanud?


Nagu ma mainisin ei  pane ma rõhku suurtele rindadele vaid kujule ja vormile. Ja vaevalt ma ka midagi erilist peale oppi teen. üritan korralikult taastuda.


Kas pärast operatsiooni tuleb suur pesu shopping?


Vaevalt et nüüd nii väga suur shopping tuleb, aga garderoob tuleb kindlasti üle vaadata, selles ei ole kahtlust.


Naistele tavaliselt ei meeldi, et mehed nende rindu “jõllitavad”. Kuidas suhtute sellesse, et nüüd hakkavad mehed Teie rindu suurema huviga jälgima?


Mis meestesse puutub, siis ma ei arva, et mehed naiste rindu nii väga “jõllitavad”. Võib olla diskoteekide, baarides napsuste meeste poolt ju võib pilke olla naiste büstile, aga mitte kindlasti tänaval argielus. Seega ei arva, et keegi peaks  hakkama minu rindu suurema huviga jälgima.


Mida ootate kõige rohkem oma operatsioonilt – ilu, enesehinnangu suurenemist või atraktiivsuse tõusu?


Operatsioonilt ootangi just kena, loomulikku büsti, mis suurendaks enesekindlust.


Mis on Teie suurimad hirmud seoses operatsiooniga?


Praegu nagu ei oskagi veel mingit hirmu tunda operatsiooni ees. Kui siis on palju küsimusi doktorile. Aga eks peale konsultatsiooni doktoriga saavad selgeks kõik aspektid, ma loodan, samuti meditsiinilised aspektid, millest ma siiani olen teadlik ainult juttude põhjal.


Kas rindade suurendamine on midagi, mis oleks Teie elus nii või teisiti aset leidnud või sai see teoks ainult tänu Sky+ kampaaniale?


Praegu võin öelda, et rindade suurendamine saab teoks ainult tänu Sky+ kampaaniale ja lähitulevikus ei oleks kindlasti seda operatsiooni ette võtnud. Võimalik, et kunagi hilisemas tuleviks oleks see päevakorda tulnud.


Mis tunnetega lähete vastu operatsioonile?

Praegu nagu puuduvad igasugused tunded. Võib öelda, et siiani olen üllatunud, et sellise mängu võit just mulle oskas langes. Aga võin kindlalt väita, et see oli minu jaoks meeldiv ja tore üllatus, mis loodetavasti annab ka meeldiva ja soovitud tulemuse.


Pärast  operatsiooni räägime Evelyniga jälle ja kuulame, kuidas uus büst on muutnud tema elu!