Gabriel Kubjas- tahab olla kõik ja teha kõike!

Tuhandete naiste lemmik Farmi-Gabrielina tuntuks saanud Gabriel Kubjas on üks kirevaimaid meesisiksusi terves Eestis. Ta julgeb elada oma elu just nii nagu tahab ja on elus läbi löönud tänu kindlale meelele ja julgele pealehakkamisele.

Kadri Põldma
kadri@buduaar.ee


Tuhandete naiste lemmik Farmi-Gabrielina tuntuks saanud Gabriel Kubjas on üks kirevaimaid meesisiksusi terves Eestis. Ta julgeb elada oma elu just nii nagu tahab ja on elus läbi löönud tänu kindlale meelele ja julgele pealehakkamisele.


Gabriel töötab Soho ööklubis stripparina. Musklis ja treenitud kehaga Gabriel on paljude naiste südame võitnud just oma avatuse, särtsakuse, tohutu mehisuse ja vabameelsusega. Gabrieli särava naeratuse ja kaasakiskuvalt siiraste silmade jaoks on loodetavasti olemas soe koht iga naise salamõtetes! 


Mis on esimene asi, mida Sa hommikul tõustes teed?


Ringutan magusalt ja siis lükkan eest kardinad, tervitan päikest ja loomulikult alustan enda eest hoolt kandmist.


Ilma milleta Sa kunagi kodunt ei lahku?


Nüüdses kaasaegses elus ei saa väljuda ilma telefonita, no üldiselt ma ei lahku ka nii, et ma ei vaataks peeglisse. Samuti võtan kaasa hea tuju ja mõtte, et saaksin kellelegi kasulik olla.


Millised on Sinu eesmärgid, mida kindlasti elus saavutada tahaksid?


Hea küsimus, kuid paraku neid on liiga palju et üles kirjutada. ühte ma võin kindlasti öelda-  olen õnnelik!


Mille üle enda juures kõige uhkem oled?


Antud momendil olen enda üle uhke, et mul on ilus poeg ja ilus naine. Et  ka edasi uhke olla, tuleb teha palju tagasi saamata tööd.


Mis Sind enda juures kõige enam häirib?


Et olen liiga kompleksides. Ise arvan, et see on tulnud mulle kurjade ja kadedate inimeste käest tänaval. Ma peaks olema tegelikult veelgi tugevam kui praegu.


Kelleks Sa väikse poisina saada tahtsid?


Minu raskes lapsepõlves tahtsin olla armastatav laps. Kahjuks sain seda vähe. Vanaemale olen surmani tänulik, sest see, keda te kuulete ja näete praegu, on minu vanaema töö. Unistasin olla õnnelik ja elada maal. Suurtesse illusioonidesse ma ei mattunud, teadsin ainult, et olen Jumala hõlma all ja suureks saades täituvad kõik mu soovid.


Kas oled oma tööga rahul või tahaksid teha midagi muud? Kui jah, siis mida? Kui kaua plaanid oma praeguse tööga tegeleda?


Mis puutub praegusesse töösse, siis on see pigem hobi. Kuigi see toob piisavalt sisse ning ei oleks ka patt nimetada seda professionaalseks tööks. Muuta tahaks enda elus kindlasti midagi veel, sest olen juba piisavalt kõrges vanuses. Olen enda elus palju asju muutnud, tahan sellega väljendada, et elan vaid üks kord ja tahan olla kõik ja teha kõike!  Mitte nii, et lähen 18-aastaselt bussijuhiks ja olen niikaua bussijuht kui mind jalad ees bussist välja viiakse. Selline elu pole minu jaoks! Võibolla on see halb, aga praegu on läinud nii. Raske seletada!


Mida hindad naisterahva juures kõige rohkem?


No naised on minu lemmik teema. Tahaks kohe ära öelda, et olen piisavalt pirts. Naiste juures jälgin ma enne seksuaalsete fantaasiate sisse lülitamist nende käitumist ja seda, kuidas nad enda eest hoolt kannavad. Sellest olenebki, kas tahan temaga kaugemale minna või mitte. Juhul kui see on muidugi see variant, et üksteisele meeldida. On palju olukordi, kus sa oled sõber, no siis ka ikka jäävad silma defektid, kuigi ta on ainult sõber. Mulle meeldivad naise juures kõige rohkem, et oleks proportsionaalne ja mitte liiga peenike, et oleks piisavalt suured tuharad ja miniatuurne kõige tähtsam intiimne kehaosa! Ja kindlasti sisemine ilu, sest kui seda ei ole, ei oska ta, nagu elu on näidanud, isegi seksida.


Sul on väga kaunis ja armas naine Adelina, mis sa arvad, mis Adelinat Sinu juures võlus?


See on omaette ooper muidugi. Te ei usu, aga tema tähelepanu võlusin sellega, et kuidas ma välja näen, nii ma ka võlusin.


Kuidas Sa oma naisele kiindumust näitad? Kas teed komplimente, kalleid kingitusi?


Kõik käib mõistuse piires. Kui on võimalk, siis teen kalleid kingitusi. Tahan öelda, et see mida me tunneme üksteist nautides, ei võrdu millegagi, unustame isegi süüa. Musi pusi käib iga sekund nii et tähelepanuta ei jää ega tunne meie end üldse.


Milline peab naise välimus olema, et ta Sulle silma jääks?


Mis siin salata, mulle meeldivad paljud ja igat sorti naised, kui ikka näed oma ideaali, tuleb pehmelt öeldes armumise tunne sisse. See pole mingi saladus, et iga mees on siia sündinud sisse panemise instinktiga. Ainus vahe on, kuidas seda serveerida. Käesolevas peitubki füüsilise kontakti jõud!


Mis on kõige tobedam ja vastukaaluks ka kõige ilusam kompliment, mis Sulle tehtud on?


Kõige tobedam on see, et mind tembeldatakse gei`ks. See on eelkõige kellegi idioodi unistus või kadeduses mind maha teha. Kui võtta arvestusse kompliment minu suhtes, siis mulle piisab täiesti, et ma meeldin naistele ja näen alati hea välja ja sellesse, mis puudutab meest üldse, siis mehel peab sisemine ilu olema ja mees peab olema rüütel. Kui neid andmeid ei ole, siis ei saa naist kes sulle meeldib.


Kas see igavene â